به گزارش ایران پلاک - مرسدس بنز گفته که احتمال خاتمه‌ی تولید برخی از مدل‌های کم‌فروش وجود دارد و به نظر می‌رسد مدل SLC آماده‌ی خداحافظی از خط تولید شده است.
طبق گفته‌های مجله‌ی اتومبیل، این رودستر محبوب که قبلاً با نام SLK شناخته می‌شد از برنامه‌ی این خودروساز ناپدید شده است. این خبر در تضاد با شایعات پیشین هستند که می‌گفتند SLC جدید بازطراحی خواهد شد و از پلتفرم جدید MSA استفاده خواهد کرد.
اگر این خبرها صحیح باشند جای خالی این خودرو در زمان معرفی ب ام و Z5 بیش از پیش به چشم خواهد آمد. هرچند شاید مرسدس روی C کلاس کانورتیبل سرمایه‌گذاری بیشتری کند.
در خبری مرتبط این نشریه گزارش داده که نسل بعدی‌ ای ام جی و مرسدس SL نیز از یک پلتفرم استفاده خواهند کرد. این مدل آخری مطابق انتظارات بزرگ‌تر خواهد شد و به کانورتیبل لوکس‌تر 2+2 تبدیل خواهد شد. به عنوان بخشی از این تغییر، انتظار می‌رود نسل بعدی SL از سقف سخت تاشدنی دوری کرده و سقف پارچه‌ای مرسوم خواهد داشت.
تغییرات مرسدس S کلاس کانورتیبل آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد زیرا هر دو خودرو مشابه خواهند بود احتمالاً بهای رقابتی خواهند داشت. این خبر همچنین نشان می‌دهد شاید S کلاس کوپه تولید نشود و در نهایت E کلاس کوپه‌ی لوکس‌تر جایگزین آن شود.
منبع: شهرخبر
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک