به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،مصطفی خان کرمی اظهار کرد: استقبال مشتریان از طرح های فروش نمایشگاه شیراز، بیانگر رونق در بازار خودرو است.
وی در خصوص محصولات جدید ایران خودرو که با مشارکت شرکت پژو تولید و به زودی روانه بازار خواهد شد گفت: بعد از رفع تحریم ها، پژو از اولین شرکت‌های معتبر خودروسازی بود که خواهان حضور در بازار ایران بود.
خان کرمی افزود: با تاسیس شرکت مشترک ایران خودرو و پژو IKAP))، سه محصول ۲۰۰۸ ، ۳۰۱ و ۲۰۸ پژو با میانگین قیمت ۵۸ تا ۷۷ میلیون تومان به فروش خواهد رسید.
وی تاکید کرد: این خودروها دارای آخرین استانداردهای روز دنیا هستند و از لحاظ کیفی قابل رقابت با برترین برندهای اروپایی و آمریکایی است.
وی با اشاره به افزایش فروش محصولات اظهار امیدواری کرد: با اجرای پروژه های بهبود در تولید محصولات جاری شاهد ارتقای شاخص های رضایت مشتریان ایران خودرو باشیم.
گفتنی است، شرکت ایران خودرو در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز با نمایش خودروهای تولیدی حضور فعالی در نمایشگاه داشت. این شرکت برنامه های متنوعی برای فروش و پیش فروش محصولات از جمله پیش فروش خودروی رنو کپچر با مدل ۲۰۱۷ و سایر محصولات را به اجرا گذاشت. نمایشگاه شیراز جمعه ۲۵ تیرماه به کار خود پایان داد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک