به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، مرسدس به تازگی تصاویری از کانسپت سدان A کلاس را منتشر کرده که قرار است در نمایشگاه شانگهای رونمایی شود. این کانسپت نسبت به نسل فعلی هاچ بک کلاس A دارای طول و ارتفاع بیشتر و عرض کمتر می‌باشد. با نگاه به نمای جلو و جلوپنچره خودرو مشخص است که در طراحی از AMG GT الهام گرفته شده است.
رینگ های ۲۰ اینچی، فرم خاص ایجاد شده در کاپوت و چراغ های LED باریک جذابیت های خاصی به این سدان کامپکت داده است. گوردون واگنر مدیر بخش طراحی مرسدس درباره این کانسپت می‌گوید: «ما نسل جدید اتومبیل های کامپکت خود را توسعه داده ایم. ویژگی های طراحی A کلاس سدان بسیار آشنا هستند اما در هر صورت هنوز یک A کلاس است که در بعد طراحی و فنی دستخوش تغییرات و بهسازی شده است. نسل آینده این خودرو با کلاس تر و اسپرت تر خواهد بود.»
وی افزود: «در خصوص طراحی داخلی نیز تغییرات مثبتی صورت گرفته و با افزایش فاصله دو محور فضای داخلی به ویژه در عقب افزایش یافته است.» مرسدس تاکید کرده است که تا سال ۲۰۲۰ سه محصول جدید به سبد اتومبیل های کامپکت خود اضافه خواهد کرد. اصلی ترین رقیب این سدان را می‌توان آئودی A3 سالون عنوان کرد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک