به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، البته بزرگترین تغییراتی که در پرچمدار سدان های مرسدس روی داده به بعد فناوری برمی‌گردد. جایی که S کلاس جدید از فناوری های جدید ایمنی و خودرانی برخوردار شده است.از جمله عملکردهایی که S کلاس قادر به انجام آنها بطور خودکار شده است کنترل فرمان، توقف خودکار اضطراری، تغییر لاین، اعمال خودکار محدودیت های سرعت و تنظیم خودکار سرعت با توجه به نقشه و عوارض پیش رو مانند پیچ ها، دست اندازها و … می‌باشد.
ترمزگیری اضطراری خودکار با رصد ترافیک در تقاطع ها، حفظ حرکت بین خطوط بطور خودکار، بررسی و کنترل نقاط کور و هشدار صوتی در صورت احتمال بروز تصادف از جمله امکانات ایمنی مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۱۸ می‌باشند.
در بعد ظاهری نیز طراحی چراغ های جلو دستخوش تغییر شده و جلوپنجره ویژه نسخه V12 اکنون در تمام تیپ ها در دسترس است. همچنین طراحی سپر و چراغ های عقب جدید بوده و دو رینگ ۲۰ اینچی با طراحی جدید نیز به فهرست انتخاب ها افزوده شده است.
مرسدس S کلاس در سه تیپ S450 با موتور ۳ لیتری V6 تویین توربو به قدرت ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور ۳۶۹ فوت پوند، S560 با موتور ۴ لیتری V8 تویین توربو به قدرت ۴۶۳ اسب بخار و گشتاور ۵۱۶ فوت پوند و در نهایت پرقدرت ترین مدل یعنی S650 میباخ با موتور ۶ لیتری V12 تویین توربو به قدرت ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۶۱۲ فوت پوند عرضه می‌شود. دو تیپ اول از گیربکس ۹ دنده اتوماتیک و نسخه S650 از گیربکس ۷ دنده اتوماتیک بهره می‌برند.
مدل ۲۰۱۸ مرسدس S کلاس در اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شده و قیمت آن بزودی اعلام خواهد شد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک