به گزارش ایران پلاک - اوایل سال جاری اعلام شد که سدان مرسدس کلاس A کانسپت در نمایشگاه خودروی شانگهای 2017 رونمایی خواهد شد.
به تازگی مدیر محصول خودروهای کامپکت مرسدس بنز، Marco Ebler تایید کرده است که عضو جدیدی برای خانواده خودروهای کامپکت این خودروساز در ماه جاری معرفی خواهد شد.
سدان مرسدس کلاس A بر اساس پلتفرمMFA2 ساخته شده و در جایگاهی بین مرسدس CLA و مرسدس کلاس C قرار می گیرد. سدان مرسدس کلاس A که برای بازارهای چین و آمریکای شمالی در نظر گرفته شده دارای نسخه ای فرمان سمت راست نیز خواهد بود و در نتیجه وارد بازارهایی همچون هند نیز می شود. گزارشات حاکی از آن است که نسخه دارای فاصله بیش تر بین دو محور این خودرو اختصاصا برای بازار چین در نظر گرفته شده است.
مرسدس بنز سدان کلاس A را با موتورهای معمولی از جمله 1.6 لیتری توربوشارژبنزینی گرفته شده از رنو نیسان و 1.5 لیتری توربو شارژ دیزلی، 2.0 لیتری توربوشارژ بنزینیM264 و 2.0 لیتری توربوشارژ دیزلی OM654 عرضه خواهد کرد. طیف مدل های این خودرو شامل A 45 4MATIC عملکرد بالای چهار چرخ فعال مجهز به موتور جدید 2.0 لیتری توربوشارژ بنزینی M133 نیز خواهد بود.

منبع : ایران جیب

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک