به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،گروه صنعتی ایران خودرو برای اولین بار پیش فروش خودروی رنو کپچر را با مدل ۲۰۱۷ طبق شرایطی که در جدول آمده است، آغاز می نماید.
بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش عادی رنو کپچر با مدل ۲۰۱۷، از روز چھارشنبه مورخ ۹۵/۰۴/۲۳ لغایت زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول ذیل ارائه می‌گردد.
شرایط و توضیحات بخشنامه :
– سود مشارکت در این بخشنامه ۲۱ درصد سالیانه و حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.
– سود مشارکت در صورت انصراف ۲۰ درصد سالیانه و حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.
– شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت‌نام اقدام نماید
– ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواھد بود.
زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۹ صبح روز چھارشنبه مورخ ۹۵/۰۴/۲۳ می باشد.
خودروی کپچر در دسته بندی خودروھا از منظر ابعادی یک خودروی شاسی بلند جمع و جور شھری یا به اصطلاح کراس اوور (Over Cross) به حساب می آید. در واقع این خودرو جاداری یک خودروی شاسی بلند و چابکی یک خودروی کوچک سواری را در ھم آمیخته و دارای ظاھری بسیار زیبا و جذاب است که اختلاف رنگ بدنه با سقف خودرو نیز بر زیبایی ظاھری این خودرو افزوده است.
از ویژگیھای خاص «کپچر» می توان به موراد ذیل اشاره نمود:
– کراس اوور جمع و جور غیر تھاجمی
– اصالتاً کاربردی
– آتشین مزاج
– ایمن
– مدرن و باھوش
– دوستدار محیط زیست
سایر تجھیزات و امکانات : فرمان برقی ، کروز کنترل و سیستم محدود کننده سرعت (Limiter Speed)، سنسور ھشدار و دوربین دنده عقب ، برف پاک کن اتوماتیک مجھز به سنسور باران، سیستم مصرف بھینه موتور(MODE-ECO) ،غربیلک فرمان چرمی، کارت قفل و استارت دکمه ای ھوشمند رنو، تنظیم تلسکوپی فرمان و تنظیم ارتفاع، ،سیستم تنظیم ارتفاع نور چراغ ھای جلو، ۳ عدد پشت سری عقب قابل تنظیم، کمربندھای جلو پیش کشنده و محدود کننده فشار ، جک ھیدرولیک درب موتور ، تودوزی چرمی،گرم کن صندلی ھای جلو ،کنسول میانی صندلی ھای جلو و شیشه ھای عقب و جانبی عقب تیره (دودی)

ویژگی ھای اختصاصی مدل ۲۰۱۷:
۱ -صندلی ھای چرمی
۲ -گرمکن صندلی ھای جلو
۳ -کنسول میانی صندلی ھای جلو
۴ -شیشه ھای عقب و جانبی عقب تیره ( دودی )
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک