به گزارش ایران پلاک به نقل از خبرخودرو، در پی وقوع زلزه 6 ریشتری در خراسان رضوی و مشهد مقدس، مدیرعامل سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد.
مهندس علیشاهی ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، اظهار کرد: با توجه به وقوع حادثه زلزله در خراسان رضوی، کلیه نمایندگی‌های سایپا در استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی آمادگی دارند تا به یاری زلزله زدگان بشتابند.
وی ادامه داد: خودروهای آسیب دیده بر اثر زلزله بدون وقت قبلی و با فوریت پذیرش می‌شوند ضمن اینکه قطعات یدکی مورد نیاز به صورت فوری برای نمایندگی‌های این استانها ارسال می‌شود. همچنین بر اساس دستور مدیرعامل محترم گروه سایپا، تخفیف ویژه برای بازسازی خودروهای آسیب دیده اعمال می‌شود؛ علاوه بر این تیم‌های ویژه امدادی به نقاط حادثه دیده اعزام می‌شوند.
مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: برند سازی رفتاری یکی از اولویت‌های شبکه نمایندگی‌های سایپا است و به همین منظور بر اساس دستور دکتر جمالی مدیرعامل محترم گروه سایپا، علاوه بر آمادگی برای امداد و کمک رسانی به خسارت دیدگان این زلزله، خسارت دیدگان می‌توانند به صورت موقت در محل نمایندگی‌های سایپا اسکان داده شوند. لازم به ذکر است صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی 6 ریشتر خراسان رضوی را لزراند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک