به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،بر اساس شرایط اعلام شده دو مدل DS 6 و DS 5LS با اقساط ۲۴ماهه بدون بهره و مدل های DS 5 ، DS 4 و DS 3 نیز با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره یا ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۸درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
تسهیلات ۹۶ میلیون‌تومانی بدون بهره برای DS 5
بر اساس شرایط اعلام شده از سوی آرین‌موتور ، هاچ‌بک DS 5 با قیمت ۲۲۷٫۹۹ میلیون‌تومان در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه با قیمت ۲۲۳٫۵ میلیون‌تومان به‌فروش می‌رسد. این خودرو همچنین در شرایط فروش اقساطی با پیش‌پرداخت ۱۲۴ میلیون‌تومان و وام ۹۶ میلیون‌تومانی به متقاضیان عرضه می‌شود. بازپرداخت تسهیلات این خودرو طی ۱۲ قسط بدون بهره ۸ میلیون‌تومانی یا ۲۴ قسط ۴٫۷۹۳٫۰۰۰ تومانی امکان‌پذیر است. آرین‌موتور تابان این مدل را به صورت فوری به مشتریان تحویل می‌دهد.
تسهیلات ۲۴ ماهه بدون بهره برای DS 6
علاقمندان به خودروهای کراس‌اوور می‌توانند مدل DS 66 را از سبد محصولات آرین‌موتور انتخاب کنند. این خودرو ۲۳۴٫۹ میلیون‌تومان در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۲۳۰٫۴ میلیون‌تومان به فروش می‌رسد. در صورت انتخاب شرایط فروش اقساطی مشتریان می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت ۱۴۰ میلیون‌تومان، از تسهیلات ۸۵ میلیون‌تومانی بهره‌مند شوند. بازپرداخت این تسهیلات طی ۲۴ قسط بدون بهره ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومانی امکان‌پذیر است. DS 6 به صورت فوری تحویل متقاضیان می‌شود.
تسهیلات ۸۵ میلیون‌تومانی بدون بهره برای DS ۵LS
سدان ۱۹۲ میلیون‌تومانی پریمیوم DS در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۱۸۸٫۳ میلیون‌تومان به فروش می‌رسد. متقاضیان خرید اقساطی این سدان نیز می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت ۹۹٫۷ میلیون‌تومان، تسهیلات ۸۵ میلیون‌تومانی در نظر گرفته شده را در قالب ۲۴ قسط بدون بهره ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومانی بپردازند. این مدل به صورت فوری تحویل متقاضیان می‌شود.
۸۰ میلیون‌تومان تسهیلات برای ها‌چ‌بک متفاوت DS :
طراحی محصولات DS عمدتا جوان‌پسند است اما مدل DS 44 ، با درب‌های مخفی عقب ، چهره‌ای جوان‌پسند‌تر از دیگر مدل‌ها دارد و با پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربو و وزن کمتر نسبت به دیگر مدل‌های DS، شتاب بهتری را ارائه می‌کند. این هاچ‌بک ۱۸۴٫۹ میلیون‌تومان در شرایط فروش ویژه نقدی پس از کسر تخفیف با قیمت ۱۸۱٫۳ میلیون‌تومان به‌فروش می‌رسد. این خودرو همچنین در شرایط فروش اقساطی با پیش پرداخت ۹۷٫۷ میلیون‌تومان و تسهیلات ۸۰ میلیون‌تومانی عرضه می‌شود. بازپرداخت تسهیلات طی ۱۲ قسط بدون بهره ۶٫۶۶۷٫۰۰۰ تومانی یا ۲۴ قسط ۳٫۹۹۴٫۰۰۰ تومانی با کارمزد ۱۸ درصد امکان‌پذیر است. این مدل طی ۳۰ روز توسط آرین‌موتور به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
تسهیلات ۵۰ میلیون‌تومانی بدون بهره برای هاچ‌بک خوشتیپ جدید DS :
DS 3 ، جدیدترین و ارزان‌ترین محصول در سبد DS ، با قیمت ۱۳۶٫۹۹ میلیون‌تومان در شرایط فروش ویژه نقدی با تخفیف ویژه و قیمت نهایی ۱۳۴٫۲ میلیون‌تومان به فروش می‌رسد. همچنین متقاضیان خرید اقساطی این مدل ضمن ارائه ۸۱٫۵ میلیون‌تومان پیش‌پرداخت می‌توانند تسهیلات ۵۰٫۴ میلیون‌تومانی را طی ۱۲ قسط بدون بهره ۴٫۲ میلیون‌تومانی یا ۲۴ قسط ۲٫۵ میلیون‌تومانی با کارمزد ۱۸ درصد بپردازند و این خودرو را طی ۳۰ روز تحویل بگیرند.
شرایط اعلام شده از سوی آرین‌موتور تابان برای محصولات DS در حالی طی سال ۹۶۶ نیز ادامه دارد که عمده خودرو‌های وارداتی از نظر شرایط فروش، چنین تسهیلاتی را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند. همچنین گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر و سابقه روشن گروه آرین در پشتیبانی خدمات پس از فروش خودرو‌های میتسوبیشی در کنار محصولات DS ضامن اطمینان خاطر مشتریان است.
علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت این شرکت به آدرس www.dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک