به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، شاید در نگاه اول گمان کنید این کامیون حمل خودرو چند دستگاه از نسل دوم اسمارت فورتو را بار زده و به مقصدی نامعلوم در چین می‌برد. اما شما در اشتباه هستید. این خودرو کپی چینی اسمارت و با نام جوجی تول می‌باشد. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌شود چهارده دستگاه از آن سوار بر تریلر شده که حداقل سه عدد از آنها نسخه مخصوص هلو کیتی با سقف صورتی می‌باشند.
جوجی تول جزو خودروهای الکتریکی کم سرعت می‌باشد. این اتومبیل توسط شرکتی با نام جوجی الکتریک تکنولوژی تولید شده که مقر اصلی آن در گوآنگژو قرار دارد. این خودروساز یا به عبارت دیگر کپی کار پیش از این نیز محصولی کاملا مشابه فولکس واگن آپ تولید کرده است.
نسخه هلو کیتی پیش از این در نمایشگاه اتومبیل های الکتریکی جینان ۲۰۱۷ در معرض دید عموم قرار گرفته بود. تمام قطعات صورتی رنگ بطور استاندارد در کارخانه نصب شده اند. اما رنگ صورتی بکار رفته در رینگ ها تیره تر از سایر بخش ها می‌باشد.
طراحی و چیدمان داخلی برخلاف طراحی بیرونی بطور کامل متفاوت از اسمارت می‌باشد و یک نمایشگر لمسی بزرگ ۹ اینچی با قابلیت پخش فیلم های MP4، رادیو و حتی رهیاب ماهواره ای در کنسول جلو به چشم می‌خورد. سوییچ انتخاب حالت رانندگی نیز به رنگ قرمز و در پشت پنل دنده جلب توجه می‌کند.
قوای محرکه جوجی تول را یک موتور الکتریکی تشکیل می‌دهد که فقط ۴ اسب بخار توان دارد و توسط یک باتری ۶۰ ولتی اسیدی سربی تغذیه می‌شود. شارژ کامل آن با برق ۲۲۰ ولت ۸ ساعت به طول انجامیده و برد الکتریکی آن ۱۰۰ کیلومتر است. قیمت این خودرو با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت فقط ۲۷۲۵ دلار می‌باشد.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک