به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، البته از زیر پارچه ای که با جلوه های گرافیکی بر روی این هاچ‌بک جذاب قرار داده شده چیز زیادی قابل مشاهده نیست اما نور چراغ های C شکل مگان و همچنین سه پروژکتور در پایین که اولین بار در کلیو RS 16 آنها را دیده ایم جلب نظر می‌کند.
با توجه به تصاویر جاسوسی که در دسامبر ۲۰۱۶ به ثبت رسیده است ما اکنون می‌دانیم مگان RS جدید به دلیل وجود گلگیرهای حجیم در جلو و عقب عریض تر نوع استاندارد می‌باشد. علاوه بر آن در تصاویر مذکور ترمزهای برمبو و اگزوزهای دوبل نیز قابل تشخیص بودند.
در این مرحله هنوز مشخص نیست مگان RS از چه موتوری استفاده خواهد کرد. البته حدس ما این است که نسخه قدرتمند موتور ۱٫۸ لیتری توربو برای این منظور انتخاب خواهد شد که در آلپاین A110 قدرتی معادل ۲۴۰ اسب بخار و گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید کرده است.
پیشرانه دیگری که نامزد مناسبی برای RS به نظر میرسد موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر است. البته اگر مگان بخواهد رقیب جدی برای سایر هاچ بک های قدرتمند بازار باشد باید از موتوری استفاده کند که در حدود ۳۰۰ اسب بخار قدرت داشته باشد. چراکه به عنوان مثال اکنون هوندا سیویک تایپ R به پیشرانه ۲ لیتری توربو با قدرت ۳۰۵ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر مجهز می‌باشد.
گمانه زنی ها حاکی از آن است که می‌توان گیربکس ۷ دنده دوکلاچه اتوماتیک یا ۶ دنده دستی را برای این محصول جدید رنو انتخاب کرد.
واقعیت تمام این شایعات و حدس و گمان ها به زودی مشخص خواهد شد. یعنی زمانی که رنو مگان RS در نمایشگاه فرانکفورت در ماه سپتامبر آینده رونمایی شود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک