به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، عکاسان صنعت خودرو موفق به ثبت تصاویر جدیدی از تویوتا سوپرا در پوشش استتار شده اند که طبق پیش‌بینی ها در طراحی خود از کانسپت FT-1 الهام گرفته است. از آنجایی که در این تصاویر سوپرا در یک پمپ بنزین توقف کرده بود عکاس مذکور توانسته به خودرو نزدیک شده و تصاویر را از نمای بسته تهیه کند.
برای اولین بار ما می‌توانیم نگاهی دقیق تر به ظاهر خودرو بیاندازیم که در نمای جلو وردوی های بزرگ هوا و دماغه برجسته از پس پوشش استتار جلب نظر می‌کند. با وجود اینکه خودرو در برخی قسمت ها شباهت زیادی به FT-1 دارد اما به عنوان مثال در چراغ های جلو که پنهان کردن آن با استتار کار دشواری است طراحی برگرفته از نسل اول سوپرا کاملا نمود دارد.
در نمای عقب اسپویلر نسبتا بزرگی که در انتهای درب صندوق قرار دارد کاملا مشخص است. البته معلوم نیست این اسپویلر با درب صندوق یکپارچه می‌باشد یا جدا از آن قرار دارد. همچنین دو برجستگی نیز بر روی سقف خودنمایی می‌کند.
تویوتا سوپرا جدید با وجود طراحی متفاوت از پلتفرم مشترکی با بی ام و Z5 بهره می‌برد. هر دو خودرو دیفرانسیل عقب بوده و در تاسیسات مگنا استیر در اتریش تولید می‌شوند.
پیشرانه سوپرا هنوز نقطه ابهام است. ممکن است از موتورهای چهار سیلندر توربو یا شش سیلندر بی ام و استفاده کند یا از موتور V6 تویین توربوی جدید تویوتا. حتی امکان اضافه شدن نسخه هیبریدی به آن در آینده نیز وجود دارد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک