به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، این روزها به جای آنکه خودروسازها با محصولات سال خود مشتریان را سورپرایز کنند؛ انتشار زودهنگام و لو رفتن تصاویر این محصولات به لطف پیشرفت های ارتباطات، خودروسازان را سورپرایز می‍کند! این هفته نیز نوبت به مزدا ۲ رسید که تصاویر نسخه ارتقا یافته آن که قرار بود ماه آینده رونمایی شود از روی یک بروشور منتشر شود.
چیزی که از این تصاویر مشخص است تغییرات در ظاهر اندک و بیشتر متوجه نمای داخلی است.
نمای بیرونی مزدا ۲ تقریبا همان چیزی است که اکنون در بازار موجود می‍باشد. اضافه شدن قاب کرومی به اطراف مه‍شکن جلو، بازطراحی آینه های جانبی و قرار گرفتن چراغ راهنمای LED (همانند مزدا ۳) بر روی آنها از جمله تغییرات صورت گرفته محسوب می‍شود.
اما همانطور که گفته شد تغییرات داخلی در مزدا ۲ بیشتر به چشم می‍آید. غربیلک فرمان مانند MX-5، CX-9 و مزدا ۳ فیس لیفت ۲۰۱۷ تغییر کرده است. تودوزی صندلی ها نیز رنگ جدید قهوه ای تیره را به خود می‍بیند.
چیزی که در تصاویر دیده میشود اضافه شدن یک رنگ طوسی جدید به انتخاب های مزدا ۲ می‍باشد که قبلا در CX-9 و MX-5 RF شاهد آن بودیم. سیستم GVC مزدا که به پایداری خودرو در حرکات جانبی مربوط می‍شود از دیگر تجهیزات مزدا ۲ ۲۰۱۷ خواهد بود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک