به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو به نقل از دیلی میل، مرسدس بنز تصمیم دارد در اتومبیل جدید خود، ویژگی های لوکس را به خودروی جاده ای SUVV بیفزاید.
این SUV جدید که Mercedes-Maybach G-Class ۶۵۰ نام گرفته، در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد و اکنون با برچسب قیمت ۵۰۰ هزار دلاری گرانبها ترین خودروی SUV دنیا لقب گرفته است. به گفته شرکت تولید کننده فقط ۹۹ دستگاه از آن ساخته خواهد شد.
میباخ جدید سقف جمع شدنی و موتور ۱۲ سیلندر دارد. اما این تمام مشخصات آن نیست. مجموعه ای از فناوری های خارق العاده دارد مانند گرمکن فنجان و میزهای تاشویی که در کنسول میان دو صندلی عقب پنهان می شوند نیز باید به این ویژگی ها اضافه کرد.
براساس اطلاعات موجود طول خودرو حدود ۵متر، فاصله بین دو محور حدود ۳ متر و ارتفاع آن نیز بیش از ۲ متر تخمین زده شده است. سقف این خودرو از جنس پارچه است که جمع می شود.
این خودروی ۴ نفره برای سرنشینان عقب بسیار ایده آل است. آنها به سقف تاشوی خودرو دسترسی دارند که از جنس پارچه است. سرنشینان می توانند با فشار یک دکمه این سقف را باز و بسته کنند. همچنین در میباخ جدید یک پارتیشن شیشه ای وجود دارد که دو بخش خودرو را از یکدیگر مجزا می کند. بخش عقب خودرو تهویه جداگانه و دو صفحه نمایش ۱۰ اینچی دارد.
جالب آنکه هرچند داخل آن بسیار لوکس است اما بخش خارجی آن طوری طراحی شده که روی هر سطحی قابلیت حرکت دارد. قدرت موتور ۱۲ سیلندری آن ۴۶۳ کیلووات(۶۳۰ اسب بخار) با گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن متر است.
این خودرو در ماه سپتامبر عرضه می شود.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک