به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،هم زمان با فرارسیدن سال نو، آغاز سفرهای نوروزی هموطنان و آغاز طرح خدمات نوروزی ایران‌ خودرو، اولین پایگاه امدادی محور مواصلاتی تهران-فیروزکوه افتتاح شد.
در مراسم افتتاح این پایگاه، مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران با بیان اینکه در این پایگاه با استقرار ۴ اکیپ‌ امدادی ثابت در شبانه روز قادر به خدمت‌رسانی به مشتریان خواهیم بود گفت: مشابه این پایگاه امدادی ثابت را در ۳ محور دیگر تا قبل از شروع سال جدید و تعطیلات نوروزی به بهره برداری خواهیم رساند.
شهرام صالحی افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در چهار محور پرتردد تهران- فیروزکوه، کرج- چالوس، تهران- قم و همچنین قزوین- رشت، پایگاه‌های امدادی ویژه‌ای برای امدادگران جهت امدادرسانی هرچه بهتر هموطنان درنظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: با تجهیز این پایگاه‌ها با قطعات مناسب و مورد تایید شرکت ایساکو و با حضور شبانه روزی امدادگران تلاش می شود مشکلات خودروی هموطنان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود.
مدیرعامل امدادخودرو ایران اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز هر سال و همزمان با استقرار واحدهای سیار امدادخودرو ایران در جاده‌های کشور پایگاه های امدادی جدید افتتاح می شود که برای تعطیلات نوروز آینده نیز با همکاری دیگر دستگاه‌های مرتبط تلاش می‌شود امکان سفری امن برای تمامی هموطنان فراهم شود.
شهروندان برای درخواست امداد در سطح شهرها و جاده‌های کشور می‌توانند با برقراری ارتباط با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ مرکزتماس ایران‌خودرو تماس حاصل کنند.
گفتنی است پایگاه امدادی محور تهران-فیروزکوه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت امدادخودروایران و همچنین مسئولان شهرستان فیروزکوه از جمله فرمانده نیروی انتظامی، سپاه، مدیر راهداری استان تهران افتتاح شد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک