به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، شرکت آسان‌موتور شرایط فروش خودروهای خود را بدون تغییر نگه داشته و طبق روال قبل پیش‌پرداخت‌ها ۵۰درصد قیمت خودرو و اقساط آن تا سقف ۳۶ ماه و به شرح جدول زیر است.
همچنین تاریخ تحویل همه خودرو این شرکت ۳۰ روزه است و فقط خودروی سانتافه به‌صورت ۶۰ روزه به فروش می‌رسد. از سوی دیگر شرکت رامک‌خودرو، تیوولی را ۱۲۰روزه و کوراندو مدل ۲۰۱۷ را ۹۰ روزه تحویل می‌دهد.
در این طرح اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه دیده می‌شودکه طبق معمول ۵۰درصد به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت‌ می‌شود و مابقی به‌صورت اقساط۱۲ ماهه و بدون کارمزد است. فعلا در جدول فروش این شرکت خبری از مدل ۲۰۱۷ تیوولی نیست.
از سوی دیگر شرکت اطلس‌خودرو از اواسط بهمن‌ماه تاکنون شرایط فروش خود را تغییر نداده و بر همین اساس اسپورتیج فیس‌لیفت‌شده را ۹۰ روزه و با شرایط فروش نقدی و پیش‌پرداخت یک‌صد میلیون تومان عرضه می‌کند.
همچنین این شرکت سایر خودروهای خود را به‌صورت نقد یا اعتباری با بازپرداخت حداکثر تا ۳۶ ماه به فروش می‌رساند و ۵۰‌درصد قیمت خودرو را به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌کند. در جداول فروش این شرکت سورنتو، اپتیما و سراتو برای فروش اقساطی با تحویل ۳۰ روزه دیده می‌شوند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک