به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،در این دوره از جایزه ملی تعالی سازمانی که با عنوان «تعالی در خدمت جامعه» در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، تندیس بلورین این دوره از جایزه به نماینده ساپکو و قائم مقام مدیر عامل این شرکت دکتر پارسا اهدا شد.
براساس این گزارش ۷۱سازمان و شرکت بزرگ کشور، در ۵ بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی با انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی و به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود، متقاضی دریافت جایزه ملّی تعالی سازمانی بودند که از این میان شرکت های فولاد خوزستان و فراسان در بخش ساخت و تولید و بانک پاسارگاد در بخش خدمات با بازه امتیازی ۶۰۱ تا ۶۵۰ موفق به کسب تندیس سیمین شدند.
شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، گروه مپنا و مجتمع فولاد خراسان برندگان تندیس بلورین در بازه امتیازی ۵۰۱ تا ۵۵۰ در بخش ساخت و تولید بودند. در بازه امتیازی ۴۵۱ تا ۵۰۰ امتیاز نیز ساپکو همراه با شرکت پالایش نفت تهران، شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا(مکو) و استام صنعت در بخش ساخت و تولید و شرکت سهامی بیمه ایران در بخش خدمات، موفق به دریافت تندیس بلورین شدند.
فرایند ارزیابی این جایزه که تا سه سال اعتبار دارد، از مهرماه سال جاری پس از ارسال اظهارنامه تعالی سازمانی آغاز و پس از ارزیابی انفرادی تیم ارزیاب و اجماع قبل از سایت ویزیت، مرحله بازدید از محل طی روزهای بیستم تا بیست و چهارم آذرماه از سوی دبیرخانه جایزه انجام شد.
گفتنی است، در مراسم اهدای جوایز که با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و منصور معظمی معاون وزیر برگزار شد، مهندس خاتمی قائم مقام و جمعی از مدیران و ارزیابان ساپکو حضور داشتند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک