به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ایران به دنبال استقبال گسترده خریداران از محصولات این برند در ایران و به مناسبت نزدیک شدن به عید نوروز، شرایط فروش ویژه خود را با عنوان “جشنواره فروش نوروزی” اعلام کرد که در آن خودروهای تویوتا پریوس و تویوتا RAV4 عرضه‌شده‌اند.
تویوتا پریوس پرفروش‌ترین خودرو هیبرید جهان است و در ایران هم عنوان پرفروش‌ترین و پر تقاضاترین خودرو هیبرید را در اختیار دارد. در جشنواره فروش نوروزی ایرتویا، خریداران می‌توانند پریوس تیپ C را با مدل ۲۰۱۷ و به قیمت نقدی ۱۵۶میلیون تومان خریداری کنند. در این طرح به‌علاوه امکان خرید اعتباری با پیش‌پرداخت ۵۰ میلیون تومان و اقساط ۳۶ ماهه فراهم شده است.
از سوی دیگر ایرتویا، مدل RAV44 را به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلند‌های بازار ایران نیز ارائه می‌کند. این خودرو در تیپ T3-E عرضه می‌شود و قیمت نقدی آن ۲۵۸میلیون تومان است ضمن آنکه با پیش‌پرداخت ۹۹میلیون تومان می‌توان این خودرو را با اقساط ۳۶ماهه خریداری کرد.
تمام خودروهای عرضه شده از سوی ایرتویا ۵ سال یا ۱۵۰۰ هزار کیلومتر گارانتی دارند ضمن آنکه تویوتا پریوس گارانتی جداگانه‌ای برای باتری سیستم هیبرید ارائه می‌کند که ۷ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش ویژه نوروزی ایرتویا می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.irtoya.com مراجعه کنید.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک