به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، شرکت جهان نوین آریا نیز این هفته در جداول فروش خود با اندکی تغییر خودروی ایکس‌تریل را با دو نوع تاریخ تحویل اعلام کرده است و این خودرو را با شرایط فروش اقساطی ۱۰ ماهه بدون بهره به فروش می‌رساند. در این طرح ۶۰ درصد قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌شود.
از سوی دیگر شرکت پرستوی آبی ارگ، عامل فروش خودروهای شرکت راین خودرو شرایط فروش اقساطی بدون بهره اعلام شده خود را برای خودروی وولکس و راین وی ۵ اعلام کرده است و پیش‌پرداخت را در یک مرحله و به میزان حدود ۵۵ درصد قیمت خودرو به شرح جدول زیر دریافت می‌‌کند. تعداد اقساط ۱۲ ماهه است و طی ۴ فقره چک از مشتریان دریافت می‌شود.
همچنین شرکت ام‌جی با اعطای تخفیف دو میلیون تومانی شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرده است. در این طرح ۵۰ درصد قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت و مابقی در۱۲ یا ۱۸ قسط بدون دریافت کارمزد دریافت می‌شود. محصولات شرکت ام‌جی را نیز با شرایط اقساطی بدون بهره به شرح جدول زیر می‌توان خریداری کرد.
از سوی دیگر شرکت آرین موتور پویا کلیه محصولات خود را به صورت اقساط بدون کارمزد به فروش می‌رساند. این شرکت با کوتاه کردن زمان تحویل خودروهای خود این هفته اوتلندر تیپ ۳ را به صورت فوری و با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می‌رساند و سایر محصولات این شرکت با تحویل فوری ۱۵ روزه آماده فروش هستند. همچنین این شرکت خودروی ASX 2017 و لنسر ۲۰۱۷ تیپ ۴ را برای ۶۰ روز بعد تحویل مشتریان می‌دهد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک