به گزارش ایران پلاک به نقل زا اخبار خودرو ،معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تبریک عید سعید فطر به هموطنان، از عرضه خودروی محبوب ۲۰۶ با شرایط ویژه خبر داد.
مصطفی خان کرمی گفت: فروش اقساطی ۲۰۶ تیپ ۲ از روز شنبه ۱۹ تیرماه با پیش پرداخت های ۱۱۳ و ۱۳۳ میلیون ریالی و موعد تحویل مرداد و شهریورماه آغاز خواهد شد.
وی افزود: ایران خودرو در این طرح فروش، به پیش پرداخت مشتریان برای تحویل شهریور ماه نیز سود مشارکت پرداخت خواهد کرد که این سود برای پیش پرداخت های ۱۱۳میلیون ریالی،‌۱۸۰هزار تومان و برای پیش پرداخت های ۱۳۳میلیون ریالی، ۲۰۰هزار تومان خواهد بود.
خان کرمی با بیان اینکه نرخ سود این طرح فروش اقساطی ۱۶درصد برای پیش پرداخت ۱۳۳میلیون ریالی و ۱۹درصد برای پیش پرداخت ۱۱۳میلیون ریالی در نظر گرفته شده،‌ اظهار کرد: اقساط این طرح فروش ۳۶ماهه خواهد بود که در قالب ۶فقره چک ۶ماهه دریافت خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان در پایان گفت: این طرح فروش اقساطی ویژه به مناسبت عید سعید فطر و به عنوان عیدی ایران خودرو به هموطنان ارائه شده و فقط برای یک بار و صرفا برای محصول ۲۰۶ تیپ ۲ اجرا خواهد شد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک