به گزارش ایران پلاک به نقل از ایرنا ،فرانسوا سنسو شامگاه جمعه در حاشیه مراسم اختتامیه کارگاه های آموزشی یک هفته فرانسوی در کاشان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شرکت رنو فرانسه هم در حال امضای قرارداد با سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در ایران است.
وی تاکید کرد: شرکت های خودرو ساز پژو و سیتروئن سرمایه گذاری های بسیار مهمی را با شریکان خود یعنی ایران خودرو و سایپا آغاز کرده اند.
وی ادامه داد: این قرارداد مربوط به خودروهای نسل جدید است که با تکنولوژی جدید در تمامی ابعاد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
فرانسوا سنسو گفت: هفته گذشته هم در تهران نشست بسیار بزرگی با حضور شرکت های خودرو سازی فرانسوی برگزار شد که مدیران شرکت های بزرگ فرانسوی به ایران آمده و مذاکره کردند.
وی همچنین به افزایش ورود گردشگران اروپایی به خصوص فرانسوی به ایران اشاره کرد و افزود: امید است این روند در سال‌های آینده شتاب بیشتری بگیرد و گردشگران با خاطره خوش به عنوان سفیران فرهنگی به کشور خود بازگردند.
وی ضمن ابراز خرسندی و تبریک جهت افزایش ورود گردشگران خارجی به کاشان گفت: خوشبختانه در کاشان زیرساخت ها بازسازی و آماده پذیرایی از گردشگران خارجی است.
کارگاه های آموزشی یک هفته فرانسوی در کاشان که شامل عکاسی،آشپزی فرانسوی،چیدمان و تئاتر بود با حضور هنرمندان فرانسوی و کاشانی در هتل سرای عامری های کاشان برگزار شد.
خانه عامری‌ ها واقع در خیابان علوی کاشان در دوره زندیه احداث و در دوره قاجار به وسیله سهام السلطنه عامری فرد توسعه یافته ‌است.
این خانه اکنون مجموعه‌ای است که تغییر کاربری داده و به اقامتگاه گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک