به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،سهولت خرید اینترنتی ، تکریم و رضایت مشتریان ، ارسال سریع قطعات ، اصالت قطعات ، ضمانت گارانتی معتبر از جمله مهمترین اهداف این فروشگاه آنلاین است.
شرکت بازرگانی سایپا یدک مسؤولیت ارائه قطعات اصلی و خدمات پس از فروش محصولات سایپا را به مصرف کنندگان عهده دار می باشد تا از این طریق بتواند علاوه بر جلب رضایت مشتریان ارزش افزوده بیشتری را برای محصولات سایپا ایجاد نمایند. فروشگاه اینترنتی “سایپا یدک آنلاین” نیز در این راستا نسبت به فروش خدمات ویژه و قطعات به مصرف کنندگان نهایی و مشتریان گروه خودروسازی سایپا طراحی و ایجاد گردیده و در تلاش است امکاناتی را فراهم نموده تا قطعات اصلی با قیمت مناسب در اختیار کلیه هموطنان در سراسر کشور قرار گیرد.
شرکت سایپا یدک فروشگاه آنلاین بسیار امنی را برای مشتریان ساخته تا مصرف کنندگان به راحتی لوازم و قطعات مناسب خودروی خود را پیدا کنند، سفارش دهند و در هر جای ایران عزیز که مایل بودند تحویل بگیرند.
مشتریان محترم می‌توانند جهت برخورداری از خدمات این فروشگاه و خرید آنلاین قطعات یدکی، به آدرس www.saipayadakonline.com مراجعه نمایند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک