به گزارش ایران پلاک به نقل از ایلنا ،تقی زاده گفت: این تعداد پیش فروش در حالی انجام شد که براساس گزارش های دریافت شده، ۳۶۰ هزار کاربر برای خرید این خودرو به پایگاه فروش اینترنتی سایپا مراجعه کردند.
وی گفت: سایپا محدودیت هایی برای ثبت نام قائل شده بود، از جمله اینکه هر متقاضی فقط یک بار می توانست از طریق شماره کارت ملی ثبت نام کند؛ علاوه بر این، عرضه خودرو از طریق نمایندگی ها نیز سهمیه بندی شده بود.
مدیر فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: استقبال مردم از این خودرو را به شرکت رنو گزارش کرده ایم و خواستار افزایش ظرفیت تولید این خودرو شده ایم تا بتوانیم نیاز بازار را پاسخ دهیم.
وی گفت: در صورت موافقت رنو با این درخواست، می توانیم تا پیش از سال جدید نیز یک ثبت نام دیگر برای این خودرو داشته باشیم.
تقی زاده، دلیل استقبال از این خودرو را تحویل به موقع، قیمت مناسب و جدید بودن این خودرو در بازار عنوان کرد.
وی درباره تحویل خودروهایی که امروز ثبت نام شد نیز گفت: از هر ثبت نام ۲۵۰ میلیون ریال بابت پیش پرداخت دریافت شد و بقیه در زمان تحویل – فروردین یا اردیبهشت ماه- مطابق قیمت روز دریافت خواهیم کرد.
شایان ذکر است گروه خودروسازی سایپا، شهریورماه امسال مدل جدید خودروی خود با نام ساندرو استپ وی را رونمایی کرد.
حجم موتور و حداکثر قدرت این خودرو مشابه مدل ساندرو هاچ بک است و در تفاوت ها حدود ۵۰ کیلوگرم به وزن و به ترتیب ۲، هفت و ۵۰ میلی متر به طول، عرض و ارتفاع این خودرو اضافه شده است.
«مهدی جمالی» مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم رونمایی از این خودرو در ایران ابراز امیدواری کرده بود با توجه به قیمت و کیفیت ساندرواستپ وی، امسال ۲۰ هزار دستگاه وارد بازار می شود.
«ساندرو استپ وی» از نخستین روز عرضه، با استقبال زیادی مواجه و این تقاضای بالا موجب شده است تفاوت زیادی (حدود ۸۰ میلیون ریال) میان قیمت کارخانه و قیمت بازار ایجاد شود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک