به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،بهمن موتور خودرو شاسی بلند لندمارک ۲۴۰۰سی سی را با قیمت ۸۰۷٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال، طی تحویل ۱۰ روزه به فروش می رساند. همچنین در صورت خرید اقساطی باید حدود ۲۶۴٫۱۰۰٫۰۰۰ ریال پرداخت شود.
می توان گفت پیشرانه این خودرو توسط میتسوبیشی طراحی شده و با بهره‌گیری از حجم ۲٫۴ لیتر و ۱۶ سوپاپ توانایی تولید حداکثر قدرت ۱۲۸ اسب بخار در دور موتور ۵۲۰۰ را دارد.
اما مشخصه اصلی که می تواند در کنار آپشن دو دیفرانسیل این خودرو عبور از مسیرهای سخت آفرود را هموار کند گیربکس توانا و ۲۰۰ نیوتن متر گشتاور است که در دور ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تولید می شود.
ارتفاع زیاد این خودرو از سطح زمین و ابعاد بزرگش باعث می شود وقتی در کنار یک شاسی بلند کره ای یا هموطنان چینی‌اش قرار می گیرد به واقع معنای یک شاسی بلند متوسط را درک کنید. عرض نسبتا زیاد لاستیک ها نیز از اصلی ترین دلایل کنترل خوب این خودرو می باشد که با طراحی صحیح یک شاسی بلند تمامی اجزای فنی خودرو در سطح بالایی قرار گر فته اند و در بخش چب و عقب به خصوص در ارتفاع سپرها به گونه ای مهندسی شده است که در ورود یا خروج از شیب جای نگرانی نباشد.
شاسی نردبانی مجزای این خودرو امنیت و قدرت هیجان انگیزی را برای راننده به ارمغان می آورد و این فرصت را برای وی ایجاد می کند تا با فراغ بال همراه با این خودرو به دامن طبیعت، کوه و دشت سفر نماید. در مجموع این دو دیفرانسیل ۲۴۰۰ سی سی آفرود با شاسی مستقل برتری های قابل ملاحظه ای نسبت به رقبای هم قیمت خود دارد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک