به گزارش ایران پلاک به نقل از ایلنا ،تنهاپور، مدیر عامل سایپا دیزل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در رابطه با همکاری این شرکت با رنو گفت ما پیش فروش رنو را شروع کردیم و از مرداد ماه سال آینده رنو مدل E که جایگزین خودروهای مشابه کشنده قبلی خواهد شد را به بازار عرضه خواهیم کرد.
تنهاپور ادامه داد: سایپا دیزل تنها شرکتی است که تمام سیگمنت‌ها از باری تا کشنده را دارا است و بر همین اساس بیشتر سهم را در طرح تعویض ناوگان فرسوده دارد. از طرف دیگر سعی کردیم با توجه به اهمیت تعویض خودروهای فرسوده تمام سطوح قیمتی را پشتیبانی کنیم.
وی تصریح کرد: بر همین اساس ما علاوه بر ولوو سوئد و رنو فرانسه با دانگ فنگ و فوتون چین که از شرکای مطرح خودروسازان جهان هستند نیز همکاری داریم و تا به امروز نیز تعدادی متقاضی برای خرید این خودروها داشتیم.
مدیرعامل سایپا دیزل تصریح کرد: اکنون ما خودروهایی از قیمت ۲۶۵ میلیون تا ۴۷۰ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می کنیم. با توجه به مصوبه هیئت دولت سال آینده باید تمام خودروهای تولیدی حداقل استاندارد یورو ۴ را داشته باشند. ما در حال تولید خودروهای یورو ۴ و یوروی ۴ به اضافه فیلتر هستیم.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک