به گزارش اخبار خودرو ،ایمان فرجام نیا مدیرعامل شرکت لیزینگ ایران خودرو، ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور ارایه تسهیلات به متقاضیان خودروهای سنگین، طرح فروش لیزینگی کشنده فوتون به اجرا گذاشته شده است. وی افزود: تعداد این خودروی کار در این طرح محدود بوده و با همکاری شرکت ایران خودرو دیزل فروش آن به صورت لیزینگی در آینده قابل توسعه و افزایش است.
فرجام نیا درباره قابلیت های کشنده فوتون گفت: این خودرو از محصولات شرکت ایران خودرو دیزل، دارای موتور کامینز ساخت کشورآمریکا و گیربکس ZF ساخت کشورآلمان است که در سیستم های نیروی محرکه روز دنیا و همچنین تکنولوژی ایمنی معتبرترین برند جهان محسوب می شوند. وی درباره قوای محرکه این محصول اظهار کرد: قدرت موتور این کشنده دارای ۴۲۰ اسب بخار در ۱۹۰۰ دور در دقیقه بوده و استاندارد آلایندگی آن ۳EURO است.
مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو تاکید کرد: قابلیت‌های فنی و ایمنی این خودرو به مراتب بالاتر از خودروهای کشنده مشابه بوده و خدمات پس از فروش این محصول در سراسر کشور در نمایندگی های شرکت ایران خودر و دیزل در دسترس مشتریان است.
لازم به ذکر است، متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیWWW.LICO.IR و یا مراجعه حضوری به شرکت لیزینگ ایران خودرو واقع در خیابان سهرودی شمالی خیابان هویزه غربی پلاک ۱۲۲ و یا تماس با شماره های تلفن ۸۱۶۹۱۱۰۷، ۸۱۶۹۱۱۰۱، ۸۱۶۹۱۱۰۲ و ۸۱۶۹۱۱۹۰ نسبت به ثبت نام و ارایه مدارک اقدام کنند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک