به گزارش ایران پلاک , آکادمی رانندگی گراند سامبوک لوتوس واقع در کشور فرانسه درهای خود را در تاریخ پنجم ماه می 2016 میلادی با حضور افراد مشهور باز می کند. تجربه ای از یک روز پر فعالیت که درآن مطبوعات، میهمانان، صاحبان لوتوس و علاقه مندان دعوت شده اند.
محتوای این مراسم شامل ارایه ای در مورد آکادمی رانندگی لوتوس، امور رانندگی شامل لپ های داغ و نمایشی، لپ های مربیگری و دمونستراسیونی (نمایشی) از رکورد داران مسابقات لمانس آقایان "هنری پسکارلو" و "استفان اورتلی" خواهد بود.
افتتاحیه آکادمی رانندگی لوتوس در مکانی شگفت انگیز یعنی قلعه ی بزرگ سمبوک که قلعه ای مربوط به قرون وسطی واقع در پروونس می باشد برگزار می گردد، و این یعنی نزدیکترین مکان به خانه ی خانواده پابلو پیکاسو در واونارگوس (Vauvenargues).
ژان مارک گالس-مدیر اجرایی گروه پی.ال.سی. لوتوس اظهار کرد: اعتماد عموم مردم این فرصت را در اختیار قرار می دهد تا تجربه رانندگی ناب توسط خودروهای اسپرت لوتوس امکانپذیر باشد.
این محبوبیت بدان معنیست که ما آکادمی رسمی رانندگی لوتوس را در کشورهایی چون: مالزی، ایالات متحده آمریکا و ناگفته نماند که در هثل آلمان و نیز در نورفولک را برگزار کردیم.
و این افتتاحیه نیز یک تجربه بی نظیر رانندگی در یک مسیر چالشی در یکی از بهترین ورزش های مورد علاقه عموم در سطح وسیع به همراه سوپر اتومبیل های اسپرت خواهد بود.
تجربه ای از رانندگی در مسیری به وسعت دو کیلومتر با زوایای چالشی به تعداد ده عدد، پیوندی از تغییرات ارتفاع هیجان انگیز سطح نیز به جذابیت شرکت کنندگان آکادمی رانندگی لوتوس که همراه با اهدای جوایز می باشد اضافه خواهد کرد.
در ادامه همین گردهمایی مشتریانی می توانند خودروهای محبوب خود را در این آکادمی بررسی و تست کنند، خودروهایی نظیر لوتوس Elise S، Elise Cup R و Exige 360 Cup.
در مورد خودروی Elise تجربه ای یک به یک برای کلیه افراد به همراه آموزش، در این آکادمی ارایه خواهد شد. یکی دیگر از موارد مورد علاقه متقاضیان این خودروهای سریع اسپرت، آموزش دو روزه به همراه تمرینات خاص می باشد جهت تبدیل ساختن طرفداران به رانندگانی با مهارت بالا. (تجربه ای خالص از حس رانندگی در بالاترین سرعت های جهانی ممکن با خودروهای ناب).

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک