به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودرو سایپا از دو شرکت پلاسکو کار و لنت پیشرو پارسیان در منطقه صنعتی شهر قزوین بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این دو شرکت قرار گفت.
جمالی در جلسه ای که پس از بازدید از این دو شرکت با حضور اعضای هیات مدیره گروه سایپا، مدیران عامل شرکت های گروه و جمعی از معاونان و مدیران ارشد سایپا برگزار شده بود گفت: شرکت پلاسکوکار به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در گروه سایپا می تواند کمک شایانی به افزایش تولید داشته باشد.
وی با اشاره به بعضی از ظرفیت های موجود در این شرکت که بدون استفاده مانده گفت: شرکت پلاسکو کار دارای ظرفیت مناسبی برای تولید است و می توان با برنامه ریزی صحیح از آن در جهت افزایش تولید گروه بهره برد.
مدیرعامل گروه سایپا افزود: در راستای تولید ۵۷۰ هزار دستگاهی تا پایان امسال و همچنین افزایش تولید در سال آینده باید از حداکثر ظرفیت شرکت های گروه استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: در این مسیر همکاری و همیاری مدیران عامل شرکت های گروه نیاز است تا بتوانیم در راستای اهداف گروه سایپا از ظرفیت های خالی شرکتها نهایت استفاده را ببریم و به هدف گذاری انجام شده دست یابیم.
جمالی تاکید کرد: برای بالا بردن توان و ظرفیت مجموعه گروه، باید شرکت های قطعه سازی گروه سایپا همکاری و تعامل بیشتری با همدیگر داشته باشند و بهره گیری از ظرفیت های این شرکت ها در راستای افزایش توان تولید در اولویت قرار گیرد.
وی گفت: علاوه بر این باید بر روی سرمایه گذاری در شرکت ها تجدید نظر شود تا بتوانیم با تجمیع سرمایه ها در موقعیت مناسب به حداکثر تولید برسیم.
مدیرعامل گروه سایپا تصریح کرد: باید تمام تلاش ها را در جهت بالا بردن ظرفیت های تولیدی انجام دهیم تا بتوانیم روند تولید رو به رشد را که در گروه سایپا و از ابتدای امسال آغاز شده در سال آینده نیز ادامه دهیم.
گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیرعامل دو شرکت پلاسکوکار و لنت پیشرو پارسیان با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت های متبوع به ارائه توضیحات و بیان مشکلات موجود پرداختند.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک