به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،از آنجایی که استون مارتین با هدایت اندی پالمر به سرعت در حال حرکت به سوی برنامه‌ی قرن دوم خود است، این برند بریتانیایی تغییرات و تکامل سریعی را نیز تجربه می‌کند.
ورای برنامه‌ریزی برای تولید خودروهای جدید از جمله هایپرکار هیبریدی برگرفته از فرمول ۱، استون به زودی استفاده از پیشرانه‌ها و سیستم‌های الکترونیکی توسعه یافته توسط AMG را آغاز و احتمالاً از لوگوی جدیدی نیز استفاده خواهد کرد.
اتوگاید اخیراً از ثبت لوگوی جدیدی توسط استون مارتین خبر داده است. این لوگو در مناسبت‌های گوناگون و از جمله برای تبلیغات استفاده خواهد شد. جالب آنکه نسخه‌ی دوم همان لوگو هفته‌ی گذشته ساخته شده و احتمالاً برای چرم، لباس، گوشی‌های موبایل و شاسی خودروها و همچنین برای طراحی بکار خواهد رفت.
خود لوگو نسبت به نشان کنونی استون مارتین تفاوت زیادی دارد اما برخی شباهت‌های واضح به لوگوی استفاده شده در دهه‌ی ۲۰ میلادی را نشان می‌دهد. از جمله‌ی این شباهت‌ها می‌توان به فرم کروی و آرایش حرف A و M اشاره کرد.
تا این مرحله نمی‌توان به‌طور قطع گفت که استون مارتین از لوگوی جدید در کجا استفاده خواهد کرد اما از آنجایی که کمپانی به سرعت در حال تکامل است، استفاده از لوگویی جدید در کل چیز شگفت‌آور و سورپرایز کننده‌ای نیست.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک