به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،به‌تازگی تصاویر جاسوسی جدیدی از این کراس‌اوور کوچک بریتانیایی منتشر شده است. این برای اولین بار است که ما می‌توانیم فرم اصلی جگوار E-Pace را ببینیم زیرا نمونه‌های در حال آزمایش قبلی این خودرو در زیر قطعات رنجروور اووک پنهان شده بودند. درهرحال به نظر می‌رسد که این نمونهٔ در حال آزمایش جدید فرم نهایی و تولیدی E-Pace باشد.
کراس‌اوور جدید جگوار بر روی پلت‌فرم لندروور دیسکاوری اسپرت ساخته شده و بنا بر گزارشات در کارخانهٔ دیسکاوری اسپرت تولید خواهد شد. برای طراحی E-Pace نیز از استایلی مشابه F-Pace استفاده خواهد شد و این تعجب‌آور نیست چراکه جگوار می‌خواهد دستورالعمل موفقیت‌آمیز مدل بزرگ‌تر را در E-Pace هم اجرا کند. این بدان معنا است که در کراس‌اوور آینده این سازندهٔ بریتانیایی شاهد خطوط بدنهٔ سیال، سقف شیب‌دار، چراغ‌های جلوی باریک و جلوپنجرهٔ آشنای جگوار خواهیم بود.
لیست موتورهای آن نیز شامل نمونه‌های بنزینی و دیزل از خانوادهٔ پیشرانه‌های Ingenium جگوار-لندروور خواهد بود. همچنین همان قوای محرکهٔ هیبریدی که برای ارائه در لندروور دیسکاوری اسپرت برنامه‌ریزی شده است، به‌احتمال‌قوی برای E-Pace هم ارائه خواهد شد.
در کابین این خودرو نیز جدیدترین ورژن سیستم اطلاعاتی-سرگرمی InControl Touch Pro جگوار با قدرت پردازش بیشتر و از طریق یک نمایشگر واضح‌تر ارائه خواهد شد تا E-Pace بتواند نه‌تنها ازلحاظ طراحی و کیفیت که در تکنولوژی هم رقبای آلمانی را به چالش بکشد. بنا بر گزارشات، جگوار پس از معرفی رسمی رنجروور اسپرت کوپه در نمایشگاه ژنو آینده، کراس‌اوور جدید E-Pace را در اوایل تابستان معرفی خواهد کرد

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک