به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، در شرایط فروش جدید ایرتویا، روفور مدل ۲۰۱۷ در ۳ تیپ با شروع قیمت از ۲۳۳ میلیون تومان (برای مدل پایه در این بخشنامه) و با تسهیلات تا سقف ۱۰۵ میلیون تومان (برای مدل فول در این بخشنامه) قابل ارائه است.
خریداران در صورت خرید نقدی هر کدام از ۳ تیپ موجود روفور ۲۰۱۷ می‌توانند از هدیه ویژه یک سال بیمه بدنه رایگان بهره‌مند شوند. همچنین شرایط اقساطی متنوعی در این بخشنامه به شکل ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه برای هر ۳ تیپ خودروی روفور ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است.
از دیگر موارد موجود در این بخشنامه، شرایط فروش جدید خودروی ژاپنی پریوس تیپ T1 مدل ۲۰۱۷ است که علاقه‌مندان در صورت خرید نقدی می‌توانند از تخفیف ۳٫۵ میلیون تومانی بهره‌مند شوند یا در صورت انتخاب شرایط فروش اقساطی با پیش‌پرداخت ۸۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و اقساط ۱۲ ماهه بدون کارمزد اقدام به خرید این خودرو کنند.
شرایط فروش دیگر تیپ‌های خودروی پریوس ۲۰۱۷ به قوت خود باقی است، ضمنا خریداران این شرکت می‌توانند لکسوس Nx مدل ۲۰۱۶ را به دو صورت نقدی و اقساطی تهیه کنند که در صورت انتخاب پرداخت نقدی از تخفیف نقدی ۹ میلیون تومانی و در صورت انتخاب روش اقساطی از ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون کارمزد با بازپرداخت ۱۰ ماهه بهره‌مند خواهند شد.
همچنین مدل‌های۲۰۱۷ خودروی لکسوس NX200T بنزینی و NX300h هیبرید در این بخشنامه با شرایط بسیار جذاب نقدی و اقساطی با مبلغ تسهیلات تا سقف ۱۱۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۱۲ ماهه موجود است.
شرکت ام‌جی بدون تغییر نسبت به هفته‌های گذشته در جداول فروش خود همچنان فروش اقساطی خودروهای MG GS و MG6 را ادامه می‌دهد و MG GT نیز به لیست فروش این شرکت اضافه شده است.
همچنین در این طرح خودروهای این شرکت با دریافت ۵۰ درصد قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت و مابقی طی ۱۲ فقره قسط بدون دریافت کارمزد قابل خرید خواهد بود.
محصولات شرکت ام‌جی را نیز با شرایط اقساطی بدون بهره به شرح جدول زیر می‌توان خریداری کرد. تاریخ تحویل این خودروها به‌ترتیب ۲۱ روزه یا فوری است.
از سوی دیگر شرکت آرین موتور پویا با آغاز فروش اقساطی خودروی ASX 2017 این خودرو را اسفند ماه تحویل می‌دهد و خودروی اوتلندر مدل ۲۰۱۷ به‌صورت تحویل فوری در نظر گرفته شده است. سایر خودروهای این شرکت با تحویل‌ ۴۵ روزه به فروش می‌رسند.
همچنین شرکت رامک خودرو عامل فروش خودروهای سانگ‌یانگ کره که فقط تیوولی را بدون بهره به‌فروش می‌رساند، کوراندو را نیز به جداول خود اضافه کرده است.
شرکت پرستوی آبی ارگ،‌ عامل فروش خودروهای شرکت راین خودرو شرایط فروش اقساطی بدون بهره را برای وولکس و راین وی ۵ اعلام کرده است.
در این طرح پیش‌پرداخت را در یک مرحله و به مقدار حدود ۵۵ درصد قیمت خودرو به شرح جدول زیر دریافت می‌دارد. تعداد اقساط نیز ۱۲ ماهه است که طی ۴ فقره چک از مشتریان دریافت می‌شود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک