گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فراهم كردن امكان خرید برای گروه های مختلف درآمدی و تامین سلایق و انتظارات مشتریان، طرح پیش فروش بلندمدت محصولات خود را آغاز كرد.
به گزارش ایران پلاک به نقل از «پرشین خودرو»، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره گفت: در طرح پیش فروش بلندمدت، مشتریان علاوه بر دریافت سود مشارکت 22 درصد، از میزان قابل توجهی هدایا و تسهیلات و تخفیف زیر قیمت بازار، در زمان تحویل نیز بهره مند می شوند.
مصطفی خان كرمی افزود: درزمان تحویل خودرو به مشتری علاوه بر مزایای یادشده،‌ مبلغ تخفیف نیز از بهای فروش خودرو كاسته شده و مشتری قادر به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.
وی ضمن اشاره به استقبال فعالان بازار و مصرف كنندگان از این طرح اظهار كرد: خودروهای پژو 206 صندوقدار و پژو405 بنزینی SLX با مبالغ پیش پرداخت 15 و 13 میلیون تومان با موعد تحویل بهمن 95 و اردیبهشت 96 به متقاضیان عرضه می شود.
وی امكان پرداخت اقساطی مابه التفاوت در زمان تحویل و امكان صلح تا دوبار، با شرایط ذكر شده در بخش‌نامه را از دیگر مزایای این روش اعلام كرد.
گفتنی است، طرح پیش فروش بلندمدت ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی www.ikco.com و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر كشور در دسترس متقاضیان قرار دارد.

***اخبار روز خودرو-اطلاعات خودرو در ایران پلاک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک