بنز کلاس E E250

ایران پلاک-مرسدس بنز، در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون‌سوز، همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید.کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن واقع در شهر اشتوتگارت قرار دارد.
این شرکت ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر-موتورن-گیزلشافت است، که در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس-بنز، کمپانی بنز آگ می‌باشد، که در سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز راه‌اندازی شد.
در سال ۱۹۰۰ گوتلیب دایملر درگذشت و در ۱۹۰۲ پس از انعقاد قراردادی میان ویلهلم مایباخ و امیل جلینک، شرکت دی‌ام‌جی تولید اتومبیل با برند مرسدس، که از ابتدای نام دختر جلینک، یعنی مرسدس جلینک گرفته شده بود را، آغاز کرد.در سال ۱۹۲۶ شرکت دایملر-بنز از ادغام دو شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت و بنز اند سی تأسیس شد و از تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۲۶ کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را، با برند مرسدس بنز، به بازار عرضه کردند.در سال ۱۹۹۸ پس از ادغام دایملر-بنز با شرکت خودروسازی آمریکایی کرایسلر و تشکیل دایملرکرایسلر آگ، این شرکت مدیریت مرسدس-بنز را در اختیار گرفت. در سال ۲۰۰۷ در پی خریداری کرایسلر، توسط شرکت مدیریت سرمایه سربروس و انحلال دایملرکرایسلر، شرکت دایملر آگ تشکیل شد.
سری مرسدس بنز E-Class به اندازه ای گسترده است که می تواند خودش به تنهایی یک برند مخصوص داشته باشد. این خودروها در چهار نوع سدان، واگن، کوپه و کروک تولید می شوند و از ویژگی های بسیار متنوع و پنج نوع موتور(از موتور دیزلی 4 سیلندر تا V8 twin-turbo) برخوردار هستند. این مرسدس های سایز متوسط به تنهایی می توانند یک نمایشگاه اتوموبیل را پر کنند! خوشبختانه علیرغم تنوع و گستردگی بالا در مدل ها، کیفیت کار و مطلوبیت محصول همچنان در حد بسیار زیادی وجود دارد. قطعاً رقبای جدیدی برای این خودروها در بازار حضور پیدا کرده اند، اما بنز همچنان به لطف استایل بدنه جذاب و سایر نقاط قوت خودش قصد دارد به محصول سری E Class خود ارزش خرید بیشتری ببخشد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۶۹۸
طول(متر)
۱.۷۸۶
عرض (متر)
۱.۴۰۲
ارتفاع(متر)
۲۴۳
حداکثرسرعت(km/h)
۷.۸
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۷۴
حجم باک(لیتر)
آلمان
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۶.۸
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۴.۷
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۵.۵
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۲۳۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۲
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی های پشت
ندارد
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
اتوماتیک
تنظیم فرمان تلسکوپی
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای فرمان
اتوماتیک
شیشه بالابر جلو
اتوماتیک
شیشه بالابر عقب
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
هوشمند
کروز کنترل
۱۰
کیسه هوا
۱۰
تعداد اسپیکر
۱۷
سایز رینگ
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی سرنشین
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی سرنشین
سایر امکانات
آگهی های مشابه