بی ام و X1 18i

ایران پلاک-صرف نظر از اینکه در شهر تردد می‌کنید یا خارج از جاده، X1 به شما یک سواری مناسب را ارائه خواهد کرد. در کنار این قابلیت، چهره X1 هم دست‌خوش تغییراتی شده است که سبب می‌شود تا در هر دو بخش دماغه و انتهای خودرو دارای ظاهری خشن‌تر باشد؛ خشونتی که قدرت و صلابت این خودرو را بیش از پیش پررنگ می‌کند. ظاهر X1 در عین آرامش و آسودگی، چابکی خاصی را به بیننده تلقین می‌کند. خطوط طولی در کنار فاصله زیاد محورها همه و همه از مهمترین المان‌هایی هستند که در کنار ارتباط تنگاتنگ خانوادگی با سایر محصولات ب­ام­و، متناسب با یک خودرو شاسی‌بلند شکل گرفته‌اند. رنگ بدنه در کنار بخش های کروم کاری شده علاوه بر تناسب با سایر محصولات سری X ب­ام­و ، بسیار شیک و جذاب به نظر می‌رسد. گرافیک و شکل چراغ‌های خودرو نیز یادآور سنت دو چراغ گرد محصولات ب­ام­و است که توسط تکنولوژی زنون به صورتی مدرن عرضه می‌شوند. در کنار این نوارهای LED و کروم حاشیه چراغ ها سبب می‌شوند تا چهره خودرو خاص و جذاب تر به نظر برسد. علاوه بر این چراغ های‌راهنمایی که روی آینه‌های بغل تعبیه شده‌اند سبب می‌شوند تا تغییر جهت خودرو برای تمامی اطرافیان به راحتی قابل مشاهده باشد. در عقب هم چراغ‌های L شکل سنتی ب­ام­و که با تکنولوژی LED آراسته شده اند، یادآور ارتباط خونی این محصول با سایر خودروهای این برند باواریایی هستند.
کابین زیبای X1 با هدف برآورده کردن نیازهای راننده طراحی شده است. طراحان علاوه بر این در شکل دادن خطوط و سطوح و حجم های داخل این خودرو، نیم نگاهی به ارزش های هنری و زیبایی شناختی نیز داشته اند؛ امری که کابین این خودرو را در بالاترین سطح موجود قرار می‌دهد.
در جزء جزء کابین خودرو زیبایی و خاص بودن موج می‌زند. بهره بردن از بهترین متریال موجود و بالا بودن کیفیت ساخت سبب می‌شود تا در کنار هارمونی رنگ‌ها، کابین X1 به کام همگان باشد. دریچه های‌هوا، جالیوانی و تمامی بخش های کنسول وسط نیز با دقت تمام طراحی شده‌اند.
فضایی سخاوتمندانه نیز روی درها تعبیه شده است تا فضای کافی برای قرار دادن اشیا در اختیار سرنشینان باشد.کابین X1 با طراحی هوشمندانه خود فضایی مناسب و راحت برای سرنشینان تدارک دیده است. تمامی سوئیچ ها و تجهیزات به خاطر وسواس خاص طراحان در بهترین و ارگونومیک ترین وضع ممکن قرار گرفته اند؛ از جمله سیستم ناوبری با نمایشگری بی‌نظیر، سیستم iDrive و دکمه‌های سیستم تهویه مطبوع خودکار.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
چهار چرخ متحرک
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۴۵۵
طول(متر)
۱۷.۹۸
عرض (متر)
۱.۵۴۵
ارتفاع(متر)
۲۰۰
حداکثرسرعت(km/h)
۱۰.۴
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۶۳
حجم باک(لیتر)
آلمان
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۸.۷
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۵.۵
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۷.۱
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۴۸۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
ندارد
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
هوشمند(ACC)
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
دستی
بسته شدن صندوق عقب
۱۸
سایز رینگ
۶
کیسه هوا
اتوماتیک
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک
تنظیم صندلی کمک راننده
ندارد
تنظیم دمای صندلی راننده
ندارد
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
سایر امکانات