رنو سیمبل LE

ایران پلاک-رنو سیمبل از بسیاری جهات به یک جنایت‌کار بین‌المللی شبیه است! این اتومبیل در هر جای دنیا زندگی خود را به یک صورت شروع کرده است، یک جا به نام رنو کلیو سیمبل، در بازارهای کوچک به نام رنو تالیا و در بقیه بازارها به نام کلیو کلاسیک شناخته شده است. اما حالا می‌دانیم که این اتومبیل، رنو سیمبل (یا همان داچیا لوگان) نام دارد. گرچه ممکن است دوباره نام خود را در دیگر نقاط دنیا عوض نماید!
رنو سیمبل در کارخانه رنو ترکیه تولید شده است، این اتومبیل در نسل سوم خود قرار دارد و از نسل اول خود که در سال ۱۹۹۹ تولید شده، بسیار متفاوت است. محور اصلی ساخت چنین اتومبیلی بر مبنای شهری و اقتصادی بودن آن است، به همین جهت طراحی زیبایی ندارد و بیشتر چهره‌ای محافظ کارانه را داراست تا حتی بعد از مدت‌ها نیز از آن دل‌زده نشوید. چراغ‌ها سبکی تازه دارند و در این اتومبیل سبک جدید طراحی رنو یعنی آرم و چراغ‌های بزرگ تا حدودی در آن رعایت شده است. گرچه جلوی اتومبیل قابل تحمل و تا حدودی زیباست، اما به هیچ عنوان در عقب چنین احساسی را نخواهید داشت. چراغ‌های عقب طراحی مناسبی ندارند و سپر عقب نیز ساده طراحی شده است. اگر از کنار به این اتومبیل فرانسوی بنگریم، خط روی گلگیرها توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند.
در کابین رنو سیمبل فراوان بودن پلاستیک خشک کمی در ذوق میزند، اما برخلاف اتومبیل‌های تولید داخل از کیفیت مناسبی برخوردارند. تریم نقره‌ای به همراه پلاستیک مشکی، زیبایی خاصی را به وجود آورده است. محفظه‌های کنار درب، داشبورد و دیگر فضاها که برای نگهداری وسایل در نظر گرفته‌شده به آسایش سرنشینان کمک فراوانی کرده است. حاشیه نقره‌ای دور داشبورد، باعث شده تا حس جدا بودن این قسمت از داشبورد به سرنشینان القا شود. دریچه کولرهای وسط با دریچه‌های کناری چندان مطابقت ندارد و داشبورد بیشتر چهره‌ای شلوغ را به خود گرفته است. کلیدها و ادوات به کار رفته در کابین کمی قدیمی به نظر می‌رسد و بیشتر شما را به یاد نسل‌های پیشین می‌اندازد. تجهیزات به کار رفته در کابین شما را شگفت‌زده خواهد کرد، این اتومبیل با دارا بودن سیستم ناوبری، سیستم تهویه هوای خودکار، USB، درگاه‌های AUX، دکمه‌های روی فرمان و محدود کننده سرعت توانسته نظرها را به خود جلب کند.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور جلو
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۳۴۸
طول(متر)
۱.۷۳۳
عرض (متر)
۱.۵۱۷
ارتفاع(متر)
۱۷۵
حداکثرسرعت(km/h)
۱۰.۱
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۵۰
حجم باک(لیتر)
فرانسه
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۹.۵
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۷.۶
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۶.۶
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۵۱۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
کاسه ای
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
هیدرولیک
نوع فرمان
عادی
کروز کنترل
اتوماتیک یک کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
۱۵
سایز رینگ
۲
کیسه هوا
دستی
تنظیم صندلی راننده
دستی
تنظیم صندلی کمک راننده
سایر امکانات
آگهی های مشابه