لیفان 620 1600

ایران پلاک-کمپانی لیفان، در بدو ورود به دنیای پر تلاطم خودروسازی در سال 2006، نخستین محصول خود را با نام لیفان 520 روانه بازار کرد؛ مدتی بعد، با عرضه لیفان 520 هاچ بک، جای پای خود را محکم تر کرد و با تولید لیفان 620 به دنیای خودروهای با کیفیت قدم گذاشت. خودروساز چینی با تمرکز بر روی تکنولوژی های کلیدی در کنار ظاهر، طی چند سال به موفقیت های بزرگی دست یافت؛ برای مثال، استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بوش آلمان در ساخت لیفان 620، سبب شد این خودرو بر اساس استانداردهای روز آلمان تولید شود که همین امر، از کیفیت ساخت عالی آن خبر می‌دهد.
در مجموع می‌توان گفت، لیفان 620 از طراحی بدنه متناسب و مقبولی برخوردار است و با در نظر گرفتن خطوط معمولی و سنتی روی بدنه و چراغ های جلوی شبیه آئودی A4، کاملا برازنده یک سدان خانوادگی می‌باشد. برخی موارد از جمله چراغ های راهنمای LED شبیه آئودی A4 در زمره نقاط قوت این خودرو قرار می‌گیرند و به خوبی بیانگر پیشرفت سازندگان آن می‌باشند. همچنین، تعبیه چراغ راهنما بر روی آینه های جانبی، نه تنها بر زیبایی 620 افزوده است، بلکه عملکرد خودرو را نیز، افزایش داده است.
از دیگر تجهیزات این سدان چینی می‌توان به هشدار دنده عقب، سیستم Active Safety، و ترمزهای دیسکی برای هر چهار چرخ اشاره کرد که مورد آخر، در این کلاس از خودروها به ندرت یافت می‌شود.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
دنده ای
نوع دیفرانسیل
محور جلو
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۵۵۰
طول(متر)
۱.۷۰۵
عرض (متر)
۱.۴۹۵
ارتفاع(متر)
۱۸۰
حداکثرسرعت(km/h)
۱۱.۴
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۵۸
حجم باک(لیتر)
چین
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۹.۷
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۷.۸
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۸.۱
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۶۵۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
هیدرولیک
نوع فرمان
دستی
تهویه مطبوع
۱۴
سایز رینگ
۲
کیسه هوا
سایر امکانات
آگهی های مشابه