لکسوس NX 200T premium

ایران پلاک-قدم‌گذاشتن یک کمپانی خودروسازی به عرصه‌ای جدید، همیشه توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. به‌عنوان نمونه می‌توان به لکسس اشاره کرد که NX شاسی‌بلند کامپکت را به بازار روانه کرده است. NX که قطعات مشترک زیادی با تویوتا RAV4 دارد، هم به صورت یک نسخه سبک و کم‌مصرف NX300h و هم به‌صورت NX200t که اولین توربوشارژر لکسوس است.
نسل سوم لکسوس RX در سال ۲۰۱۰ توجه خیلی از مشتریان که دنبال ماشینی لوکس و زیبا بودند را جلب کرد. این خودرو در نوع بنزین سوز و هیبریدی تولید و عرضه می شود.در همین راستا لکسوس این سلیقه دوستداران اتومبیل را همه ساله بروز می کند و با ایجاد نوآوری کماکان سری RX را در ردیف برگزیده های شاسی بلند نگه می دارد. شاسی بلندی خوش فرم با امکانات رفاهی و البته ایمنی قابل ملاحظه، مصرف کم و در نهایت رقیبی سرسخت برای سایر اتومبیل های هم رده.مهم ترین بروز رسانی لکسوس RX 350 در سال ۲۰۱۴ اتفاق افتاد. یکی از این تغییرات استفاده از پنجره مشبک اسپیندل در خودرو بود. نوآوری در چراغ های جلو و عقب نیز از جمله این موارد بود.
لکسوس RX 350 یک خودروی لوکس و تجملی است. باید عنوان کنیم رویکرد لکسوس در این تیپ از خودروها موجب بوجود آمدن یک رده میانه برای اتومبیل های شاسی بلند شده است که خریداران پرو پا قرصی نیز دارد.چیز زیادی در طراحی خارجی خودرو نسبت به مدل ۲۰۱۴ بوجود نیامده است. یکی از این تغییرات در رینگ ۱۹ اینچی آن اتفاق افتاده است که با توجه به سلیقه مشتری قابل تعویض نیز هست.یکی از آپشن های متغیر RX350 استفاده اختیاری از چراغ های جلوی HID یا LED است که یکی از تازگی های لکسوس RX350 مدل ۲۰۱۵ بشمار می آید.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
چهار چرخ اتوماتیک
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۶۳۰
طول(متر)
۱.۸۶۹
عرض (متر)
۱.۶۴۶
ارتفاع(متر)
۲۰۰
حداکثرسرعت(km/h)
۷.۲
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۶۰
حجم باک(لیتر)
ژاپن
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۱۰.۷
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۸.۴
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۹.۴
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۵۲۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
صندلی های جلو
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
ندارد
تنظیم دمای فرمان
هوشمند(ACC)
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
۱۸
سایز رینگ
۱۰
کیسه هوا
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک
تنظیم صندلی کمک راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
ندارد
تنظیم دمای صندلی های پشت
سایر امکانات
آگهی های مشابه