لکسوس GS 460

ایران پلاک-لکسوس GS خودرویی سدان است که در کلاس کوپه چهار در و چهار نفره قرار میگیرد.لکسوس GS یکی از محصولات خاص و پرفروش لکسوس میباشد.همچنین میتوان گفت با توجه به ویژگی هایش یکی از بهترین خودروهای موجود در بازار ایران در سالهای ورودش بوده و تا حدودی در حال حاضر نیز میباشد که متاسفانه بدلیل تبلیغات کم و نامناسب و عدم شناخت مشتریان در ایران ناشناخته مانده و به جایگاه واقعی خود نرسیده است.
GS خودرویی زیبا و با کیفیت میباشد که شخصیت خاص خود را دارد.
این خودرو به معنای واقعی خاص میباشد.خودرویی لوکس و اسپرت و قدرتمند.طراحی آن خاص و زیباست.امکانات زیادی دارد و سواری خاص خود را دارد.این خودرو با دو موتور 4.3 و 4.6 لیتری و هشت سیلندر در ایران وجود دارد که به ترتیب با GS 430 و GS 460 شناسایی میشود.
موتور 4.3 لیتری آن قدرتمند بوده و قدرت زیادی را از طریق یک گیرباکس شش دنده ای هوشمند به چرخ های عقب منتقل میکند.موتور 4.6 لیتری یک پیشرانه بسیار قدرتمند میباشد که به جعبه دنده ای هشت دنده با عملکرد هوشمند مجهز است.GS 460 یک خودروی بسیار پر قدرت و استثنایی در ایران میباشد که از سال 2009 وارد ایران شد.
مانند تمام محصولات لکسوس کیفیت ساخت و مواد بکار رفته در لکسوس GS در سطح بسیار بالایی قرار دارد.روکش صندلی ها و درها و تریم داخلی از چرم طبیعی بوده و در برخی قسمت ها مانند فرمان و داشبورد و ... از چوب در کنار چرم استفاده شده است.
در برخی از مدل های موجود در ایران سیستم پارک خودکار نیز وجود دارد.لکسوس GS با وجود طراحی زیبا و پیشرانه های قدرتمند و امکانات فراوان درکنار توانایی خودرویی لوکس و اسپرت بودن (به صورت همزمان) دارای جایگاه خاصی در بین خودروهای رقیب خود در ایران میباشد که با توجه به بهای آن که نسبت به همتایان خود بسیار پایین تر است به خودرویی خاص و بی همتا تبدیل شده است.
نسبت به هزینه ای که برای خرید لکسوس GS پرداخت میکنید ارزش بیشتری دریافت خواهید کرد.این خودرو به معنای واقعی خاص بوده و وجود تعداد کم آن در ایران سبب خاص بودن بیشتر آن گشته است.رانندگی با GS به معنای واقعی لذت بخش است.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۸۵۰
طول(متر)
۱.۸۲۰
عرض (متر)
۱.۴۳۰
ارتفاع(متر)
۲۵۰
حداکثرسرعت(km/h)
۵.۸
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۷۰
حجم باک(لیتر)
ژاپن
کشور سازنده
۸
تعداد سیلندر
۱۶.۳
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۷.۹
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۱۱.۴
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۴۱۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
ندارد
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
هوشمند
کروز کنترل
اتوماتیک یک کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
دستی
بسته شدن صندوق عقب
۱۸
سایز رینگ
۱۲
کیسه هوا
اتوماتیک
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک
تنظیم صندلی کمک راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
سایر امکانات