مزدا 3 هاچ بک

ایران پلاک-طراحی اسپرت و بی نظیر مزدا 3 جدید درهای زیادی را به روی علاقمندان به خودرو می گشاید ، علاوه بر این قلب تپنده مزدا 3 جدید همان موتور قدرتمندی است که بر روی مزدا 3 فعلی نصب شده که می تواند تا 148 اسب بخار(حد اکثر قدرت) قدرتی تولید کند که خودرو را با حالتی سبکبال در جاده ها به حرکت در می آورد و زمان بندی متفاوت حرکت پیستون ها به حداکثر سازی عملکرد خودرو کمک می کند.
همه اینها را در کنار سیستم تعلیق دینامیک مزدا قرار دهید تا بتوانید بهترین میزان لذت از رانندگی با یک مزدا 3جدید را تصور کنید . علاوه بر این ، سیستم تعلیق عقب خودرو نیز کنترل فوق العاده ای را در پیچ جاده ها به راننده هدیه می دهد و از هر گونه شوک برای بدنه خودرو در چاله ها و دست انداز ها جلوگیری می کند.گشتاور این خودرو نیز 187 فوت در 4 هزار دور در دقیقه تعیین شده است.
مزدا 3 جدید ( سدان و هاچ بک ) هم از فاصله محوری 2640 میلیمتری برخوردار بوده و وزن خالص آن 1310 کیلوگرم اندازه گیری شده ضمن اینکه فاصله چرخهای جلو و عقب آن به ترتیب 1535 و 1515 میلیمتر در نظر گرفته شده است. همچنین مزدا 3 جدید سدان و هاچ بک عرض و ارتفاعی به ترتیب 1755 و 1470 میلیمتر عرضه شد. این در حالی است که طول مزدا 3 جدید سدان 4580 میلیمتر و طول هاچ بک آن 4460 میلیمتر است

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک
نوع دیفرانسیل
محور جلو
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۴۶
طول(متر)
۱.۷۵۵
عرض (متر)
۱.۴۷
ارتفاع(متر)
۲۱۰
حداکثرسرعت(km/h)
۹.۲
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۵۵
حجم باک(لیتر)
ژاپن
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۱۰.۷
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۷.۹
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۸.۴
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۳۱۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
هیدرولیک
نوع فرمان
ندارد
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
۱۶
سایز رینگ
۶
کیسه هوا
اتوماتیک
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک
تنظیم صندلی کمک راننده
سایر امکانات
آگهی های مشابه