هیوندای اکسنت وارداتی

ایران پلاک-شركت هيونداي موتور ددر سال 1967 در كشور كره جنوبي تاسيس شد. آنچه در اين سالها هيونداي موتور را از سايرشرکتهاي سازنده خودرو متمايز نموده است ، داشتن افراد پرتواني است كه قادرند آرزوهاي غيرممكن را ممكن سازند.
با تغيير در توقعات افراد از خودرو و منسوخ شدن مفهوم قديمي وسيله نقليه و گره خوردن خودروي شخصي با زندگي مصرف کنندگان، شرکت هيونداي موتور نيز با شعار جديد NEW THINKING, NEW POSSIBLITIES در راستاي ايجاد فرهنگ جديد خودرويي قدم برداشت. شعار جديد شرکت هيونداي انعکاسي از اراده اين شرکت در خلق احتمالات جديد NEW POSSIBILITIESبا تشويق و ترغيب به ايجاد تفکر جديد NEW THINKING و در راستاي خدمت رساني به مردم دنيا مي باشد.
بيش از چهار دهه فعاليت، رشد مستمر و دائمي به همراه توليد خودروهاي با کيفت و ارائه خدمات منحصر به فرد موجب شد تا شرکت هيونداي در ميان برترين خودروسازان جهان قرار گيرد و نام تجاري آن در ميان 100 نام تجاري برتر جهان بدرخشد. اين شرکت در سال 2013 به گزارش شرکت اينتربرند در جايگاه 43 برترين برندهاي دنيا و به عنوان سريعترين رشد در ميان شرکت هاي خودرويي دنيا دست يافت.
هيونداي به خوبي مي داند لغاتي از جمله "ارزش" ، "کارايي" و "عملکرد" يک موسيقي آشنا براي مشتريانش است . بنابراين اين خودرو به گونه اي طراحي شده است تا با همين آهنگ آشنا با علاقمندانش سخن بگويد. اکسنت مجموعه اي از زيباترين هاست که مطمئنا بيش از انتظار از يک خودروي compact ظاهر شده است.به همين علت قواعد بازي را تغيير داده و خودرويي کاملا متفاوت ارائه شده است. اما ايمني به هيچ وجه فداي زيبايي نشده است. اين خودروي زيباي ايمن و با کيفيت يک شاهکار در کلاس خود محسوب مي شود. لذت رانندگي با آن را از دست ندهيد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور جلو
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۳۷۰
طول(متر)
۱.۷۰۰
عرض (متر)
۱.۴۵۷
ارتفاع(متر)
۲۰۰
حداکثرسرعت(km/h)
۱۱.۳
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۴۳
حجم باک(لیتر)
کره جنوبی
کشور سازنده
۴
تعداد سیلندر
۱۰
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۸
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۹
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۴۶۵
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
الکتریکی
نوع فرمان
عادی
کروز کنترل
اتوماتیک یک کاناله
تهویه مطبوع
دستی
جمع شدن آینه کناری
۱۶
سایز رینگ
۶
کیسه هوا
اتوماتیک
تنظیم صندلی راننده
دستی
تنظیم صندلی کمک راننده
سایر امکانات