مازراتی کواتروپورته S

ایران پلاک-گرنتوریزمو اس، اسپرت ترین نوع خودروی کوپه مازراتی برای کسانی طراحی و تدوین شده است که در جستجوی یک خودرو متمایز می باشد.
گرنتوریزمو اس مازراتی، اسپرت ترین کوپه مازراتی، برای کسانی طراحی و تدوین شده که در پی یافتن اتومبیلی با عملکرد کاملاً متمامیز و برجسته می باشند. موتور جدید و قدرتمند 4/7 لیتری آن توانائی تولید نیروئی برابر با 323 کیلو وات (440 اسب ) را دارا بوده و گرنتوریزمو اس را از شخصیتی کاملاً متمایز و برجسته توام با قدرت و قابلیت تهاجم برخوردار می سازد. این خودرو تمام ویژگی هائی را که اتومبیل را از یک قدرت تحرک عالی همراه با ایمنی کامل برخوردار می سازند، برخوردار است.
محور عرضی که در طراحی موتور بکار گرفته شده و همچنین گیربکس این اتومبیل، نمونه های خیره کننده ای از فن آوری مازراتی می باشند. سیستم تعلیق آن با توجه به وجود صدا گیر و ضربه گیریهای جدیدی که اکنون 10% قویتر شده اند، نهایت مطلوبیت را دارا می باشد. نسبت های تراکم و انبساط، دقیق تر و میله چرخشی عقب مقاوم تر شده است.
ترمزها که در همکاری و هماهنگی با Brembo طراحی و تدوین شده است، با توجه به وجود دیسک های دو فلزی متشکل از چدن و آلومینیوم، همواره واکنش آنی نشان می دهند.
حالت اسپرت گرنتوریزمو اس در سایه رویه نوینی که پینین فارینا Pininfarina بکار گرفته است، چشمگیرتر شده است. کارهای دقیق و ظریفی که بر روی این اتومبیل انجام گرفته اند، آنرا از سایر خودروها متمایز می سازد. پره های ترمز رنگ روی آرم سه گوش، آرم ویژه مشهور به Saetta و رنگ استاندارد کالیپرهای ترمز نشانه های مشخصه مازراتی های مسابقه ای و رقابتی هستند. سبک، زیبائی ناشی از ظرافت هنری در طراحی جزئیات و همچنین ایمنی در کنار عملکرد خارق العاده رانندگی گرنتوریزمو اس مازراتی را به تجربه ای هیجان انگیزه و فرح بخش بدل می سازند که می تواند همه روز از آن بهره مند شد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۵.۲۶۲
طول(متر)
۱.۹۴۸
عرض (متر)
۱.۴۸۱
ارتفاع(متر)
۲۸۶
حداکثرسرعت(km/h)
۵.۱
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۸۰
حجم باک(لیتر)
ایتالیا
کشور سازنده
۶
تعداد سیلندر
۱۳.۸
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۷.۲
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۹.۶
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۲۳۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
صندلی راننده
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای فرمان
هوشمند(ACC)
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
۱۹
سایز رینگ
۶
کیسه هوا
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی کمک راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی های پشت
سایر امکانات
آگهی های مشابه