مازراتی کواتروپورته سری پایه

ایران پلاک-کواتروپورته جدید مازراتی به شخصیتی ممتاز شباهت دارد که از میان جمعیتی انبوه سر برآورده باشد. این جدیدترین فرآورده پینین فارینا ترکیب ایده آلی از مواد اولیه فاخر، هنر طراحی و جنبه های اسپرت است. این اتومبیلی است که وجود آن، تجسم فن آوری و صنعتگری هنرمندانه است.

مازراتی کواتروپورته تنها اتومبیل لوکس و برگرفته از نوع سالون است که هم آرامش و راحتی را به ارمغان می آورد و هم با عملکرد تضمین شده خود، شور و هیجان را نصیب شما می سازد.

در داخل کابین خودرو، تودوزی با چرم Poltronfrau ، چرمهای ممتاز، با ظاهری متین و ممتایز و تزئینات و روکش هائی که منطبق با بالاترین استانداردها می باشند، هر راننده ای را به تحسین وامیدارند. کواتروپورته را می توان از نظر کوچکترین جزئیات و اجزا با سلیقه شخصی خود هماهنگ نمود و دارندگان این اتومبیل می توانند ویژگی های خاصی را که بر اساس سلیقه فردی خود آنها می باشد، در این رابطه مد نظر قرار دهند. در قسمت های بیرونی، سبک و طراحی ویژه پینین فارینا و پیشرفته ترین فن آوری، دست در دست هم داده اند تا خودروئی کاملاً ایتالیائی را با شخصیتی بارز ایجاد نمایند

نشستن در پشت فرمان کواتروپورته به معنای سفر در کمال راحتی است بگونه ای که گوئی در داخل یک اتاق نشمین نشسته و به سفر می روید؛ موتور 4/2 لیتری V8 این اتومبیل قدرت خیره کننده ای را تولید می کند و در عین حال تعویض دنده را به بهترین شکل ممکن، میلیمتری می سازد. کواتروپورته همواره بگونه ای عمل می کند که رفتار آن آمیزه ای از تمام امکانات و تجهیزات برتر و فاخر با یک تجربه هیجان انگیز رانندگی است.

موتور آن 405 اسب نیرو تولید می کند و کواتروپورته سالون را قادر می سازد تا در تمام زمینه های حرکتی و مکانکی به رقم های خیره کننده ای دست یابد. سرعتی در حد 167 مایل در ساعت و شتاب گرفتن از صفر تا 62 مایل در ساعت ظرف 6/5 ثانیه نمونه ای از این توانائی های عملکردی می باشد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۵.۲۶۲
طول(متر)
۱.۹۴۸
عرض (متر)
۱.۴۸۱
ارتفاع(متر)
۲۷۰
حداکثرسرعت(km/h)
۵.۵
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۸۰
حجم باک(لیتر)
ایتالیا
کشور سازنده
۸
تعداد سیلندر
۱۳.۱
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۶.۸
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۹.۱
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۴۵۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۵
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
صندلی راننده
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای فرمان
هوشمند(ACC)
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
۲۰
سایز رینگ
۶
کیسه هوا
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی کمک راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی راننده
گرم کن و سرد کن
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی های پشت
سایر امکانات
آگهی های مشابه