مازراتی گرن توریسمو S Automatic

ایران پلاک-مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک از دو سخت افزار جدید برخوردار می باشد، یک مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک برای رانندگانی که بدنبال اصیل ترین مازراتی می باشند، طراحی می شود. مازراتی جدید کوپه امکان یک سفر لذت بخش و سرشار از نشاط را در یک فضای 4 نفره بسیار مجلل فراهم می سازد.
مدلهای طیف گرنتوریزمو مازراتی را می توان به عنوان یک خودرو برای استفاده روزمره در نظر گرفت اما در عین حال این خودروها از نظر عملکرد و حال و هوای اسپرت، کلام آخر محسوب می شوند. این ترکیب حیرت انگیز و فوق العاده را می توان در قالب گرنتوریزمو اس اتوماتیک مشاهده کرد، خودروئی که از یک موتور 4/7 لیتری V8 برخوردار است که 440 اسب نیرو تولید می کند و دارای یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته برای رانندگی راحت و توام با تسلط می باشد.
افزایش گشتاور که بیشتر در دور موتورهای پائین و متوسط حس می شود، همراه با گیربکس اتوماتیک 6 سرعته عواملی هستند که روح GT واقعی را به این خودرو می دهند. ماند گرنتوریزمو اس، در اینجا نیز ترمزها توسط Brembo مهيا شده اند، کالیپرهای شش گانه جلو با توجه به وجود دیسک های برخوردار از قالب گیری دوبله، یعنی ترکیب آهن و آلومینیوم که در برابر دماهای بالا نیز مقاوم می باشند، بهتر از هر زمانی کار می کنند.
راحتی اتاق این خورو با توجه به وجود سیستم ضربه گیری Skyhook که با توجه به وضعیت جاده تعدیلات لازم را انجام می دهد، به اوج خود می رسد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۸۸۱
طول(متر)
۱.۹۱۵
عرض (متر)
۱.۳۵۳
ارتفاع(متر)
۲۹۸
حداکثرسرعت(km/h)
۴.۹
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۸۶
حجم باک(لیتر)
ایتالیا
کشور سازنده
۸
تعداد سیلندر
۲۱.۹
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۹.۸
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۱۴.۳
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۱۷۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۴
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
ندارد
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
هوشمند
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
۲۰
سایز رینگ
۴
کیسه هوا
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی کمک راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
سایر امکانات