مازراتی گرن توریسمو سری پایه

ایران پلاک-یک کوپه استثنائی که ترکیبی از یک کوپه استثنائی که قدرت و زیبائی سبک و طراحی را با فضائی برای چهار نفر سرنشین ارائه می دهد. مازراتی گرنتوريزمو یکی از آثار استعداد درخشان پینین فارینا Pinin Farina در حیطه طراحی است یک کوپه مدرن دو درب با ظرفیت چهار سرنشین که سنت مازراتی در خصوص تلفیق سبک و عملکرد را ادامه می دهد. مازراتی گرنتوريزمو تنها کوپه مدرنی می باشد که عملاً بیش از آنچه را که ظاهر زیبای آن گویای آن می باشد ارائه می دهد. این جدیدترین اثر Pininfarina باید دقیقاً پس از رونمائی خود، عظمت و بزرگی را تجربه می کرد. این خودرو نماینده نسل هائی بود که تا اولین توریزمو تولیدی مازراتی؛ A61500GT مدل سال 1947 امتداد می یافت.
این اتومبیل ترکیبی از نوآوری و تاثیراتی می باشد که از Bindeage 75th بر گرفته شده اند.در طی بیش از 95 سال مازراتی یکی از تولید کنندگان پیشنهادی خودروهای مسابقه ای و لوکس بوده است. گران توریسمو بدان شخصیت برجسته و ممتاز، ترکیب منحصر بفرد قدرت و زیبائی با مزیت های طراحی هیچگاه از مسیر سنت های خود منحرف نشده است.
شکل ایرودینامیک آن که قدرت و توانمندی فیزیکی را نیز القا می کند، از نظر کلیه جزئیات، بارها کنترل شده است و آزمایشات تونل باد را نیز طی نموده است. موتور V8 آن دارای کلیه ویژگیهای یک واحد نیروی پرقدرت در سطح مسابقه ای می باشد و در راستای هماهنگی با سیستم پدال گاز گرنتوريزمو از نظر سبک، فن آوری ساخت قطعات تزئینی در صدر قرار داشته و تقدیر و اعطای چندین جایزه بین المللی "بهترین خودرو" این موضوع را تائید می نماید. این شاهدی بر مهارت، تخصص و توان حرفه ای و توجه به جزئیاتی می باشد که مازراتی را منحصر بفرد می سازد.

نوع سوخت
بنزین
تعداد دنده
نوع گیربکس
اتوماتیک اسپورت
نوع دیفرانسیل
محور عقب
قدرت موتور
اسب بخار
حجم موتور
(cc)
مشخصات فنی خودرو
۴.۸۸۱
طول(متر)
۱.۸۴۷
عرض (متر)
۱.۳۵۳
ارتفاع(متر)
۲۸۵
حداکثرسرعت(km/h)
۵.۴
شتاب تا ۱۰۰(ثانیه)
۸۶
حجم باک(لیتر)
ایتالیا
کشور سازنده
۸
تعداد سیلندر
۲۱.۶
مصرف سوخت شهر(لیتر)
۱۰.۵
مصرف سوخت بزرگراه(لیتر)
۱۴.۶
مصرف سوخت ترکیبی(لیتر)
۱۷۰
حجم صندوق عقب(لیتر)
دیسکی
ترمز جلو
دیسکی
ترمز عقب
۴
تعداد سرنشین
امکانات فنی خودرو
ندارد
ماساژور صندلی
الکتریکی
نوع فرمان
هوشمند(ACC)
کروز کنترل
اتوماتیک دو کاناله
تهویه مطبوع
اتوماتیک
جمع شدن آینه کناری
اتوماتیک
بسته شدن صندوق عقب
۲۰
سایز رینگ
۴
کیسه هوا
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی راننده
اتوماتیک با حافظه
تنظیم صندلی کمک راننده
فقط گرم کن
تنظیم دمای صندلی راننده
ندارد
تنظیم دمای صندلی کمک راننده
سایر امکانات