شرکت فراز پلاک ماندگار با شماره ثبتی ۴۷۱۴۸۷ از سال ۱۳۹۳ توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای شروع بکار نموده است و در سال ۱۳۹۴ بعد از یکسال تحقیق در زمینه اقتصاد خرید وفروش خودرو با توجه به نیاز و مشکلات مردم در امر خرید و فروش خودرو و ازدیاد سایت های غیرحرفه ای در این زمینه و سلب اعتماد مردم تصمیم به راه اندازی وب سایتی با نام "ایران پلاک "با هدف ایجاد محیطی امن و آسان در فضای مجازی جهت تسهیل در امر خرید وفروش خودرو, اطلاعات, قیمت و اخبار خودرو و در خصوص تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو نموده است.
وب سایت ایران پلاک با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و ایجاد طراحی نو و کاربردی آسان جهت استفاده راحتر تمامی قشور جامعه نموده است و تمامی قسمت ها به صورت کامل به شرح زیر تفکیک شده است:

- در قسمت "خرید" می توانید به صورت لحظه ای آگهی های ارسال شده توسط کاربران را مشاهده نمایید و همچنین می توانید در قسمت فیلتر, آگهی را مطابق با نظر خود انتخاب و فیلتر کرده و به جستجوی خودرو مورد نظر خود بپردازید.

- در قسمت "فروش " می توانید با توجه به تعرفه های موجود در این قسمت و توضیحات کاملی که مربوط به هر تعرفه در زیر آن آماده است بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مراحل بعدی آن ,اطلاعات مربوط به خودرویی که برای فروش دارید را وارد نمایید.

- در قسمت "اطلاعات خودرو "به روزترین و جدیدترین اطلاعات خودروها با انواع برندهای موجود در کشور ثبت شده است که این اطلاعات از معتبرترین سایت های داخلی و خارجی جمع آوری شده است و به صورت مداوم توسط تیم ایران پلاک بروز رسانی می شود.

- در قسمت "قیمت خودرو "تمامی قیمت خودروهای روز کشور از معتبرترین منابع قیمت خودرو جمع آوری و قرار داده شده است و مداوم توسط تیم ما بروز رسانی میشود.

- در قسمت "اخبار" می توانید اخبار روز خودروهای داخلی و خارجی را مشاهده نمایید که این اطلاعات با ذکر منبع می باشد.

گروه ایران پلاک با نگاهی نو با ایده و طراحی هایی با پشتوانه علمی تلاش خود را در جهت ایجاد دهکده مجازی خودرو قدم بر می دارد همانا باعث ارتقاء صنعت خرید و فروش و کیفیت آن در زندگی مردم عزیز و کشورمان شویم.
امید است ایران پلاک در رسیدن به این هدف با همراهی مردم شریف باعث افتخار ایران عزیزمان گردد.